Шукаєте, де купити аплікатор Ляпко за демократичною ціною і з доставкою додому? До ваших послуг — інтернет-магазин ROZETKA!

Що таке аплікатор Ляпко і навіщо він потрібен

З лікувальною метою на найрізноманітніших частинах тіла використовується популярний аплікатор Ляпко — оригінальний та ефективний пристрій. Це результат об'єднання сучасних технологій з нетрадиційною медициною Сходу. Його винайшов український мануальний терапевт, на честь якого був названий унікальний винахід.

Цей виріб знаходить широке застосування для лікування різних захворювань, для масажних і фізіотерапевтичних процедур. Його успішно використовують у НДІ рефлексотерапії України, у багатьох госпіталях, клініках та інших медичних установах країни. Також пристрій ідеально підходить для використанняу домашніх умовах і допомагає боротися з наявними недугами, серед яких:

 • безсоння,
 • радикуліт,
 • целюліт,
 • захворювання серця,
 • артроз,
 • шийний остеохондроз,
 • патології органів дихання,
 • артрит, 
 • розлади нервової системи.

Конструкція та принцип дії

Еластичні гумові вироби доповнені спеціальними голками. Ці елементи бувають залізними та мідними, покриті цинком, нікелем, сріблом або золотом, надійно закріплені на поверхні особливим способом. Вздовж периметра таких аплікаторів Ляпко передбачені обмежувачі. Своєрідні стовпчики забезпечують комфортні відчуття, захищають шкіру від надмірного тиску та травмування. Ефект від використання таких оригінальних пристроїв зумовлений дією електричного поля, що виникає у момент доторку голок до шкіри. На окремій зоні тіла активізуються біологічні процеси, які викликають сприятливі реакції у всьому організмі. Як наслідок, голковколювання сприяє оздоровленню, маючи позитивний вплив на зони зіткнення з виробом і організм загалом.

Ключові особливості та переваги

У виробництві аплікатора Ляпко традиційно використовується гіпоалергенна медична гума, основним компонентом якої є натуральний каучук. Це робить його абсолютно безпечним для здоров'я, відповідним для дітей та вагітних жінок. Фізіотерапевтичний виріб дуже простий і зручний у застосуванні, не має аналогів за ефективністю й отриманими результатами. Він забезпечує профілактику хвороб різної етіології. Крім того, пристрій допомагає у лікуванні широкого спектра захворювань. Правильно підібраний курс на його основі запускає лікувальний процес для відновлення організму після травматичного випадку або навіть серйозної хвороби. У разі грамотного підходу аплікатор Ляпко приносить суцільну користь, зокрема, для спини та для хребта, полегшує стан у разі остеохондрозу.

Різновиди аплікаторів Ляпко на сайті ROZETKA

Асортимент аплікаторів Ляпко з лікувально-оздоровчою дією досить широкий — плоскі та циліндричні, стрічки, пояси й масажери. Всі вони випускаються у різних модифікаціях:

 • валик — доволі об'ємний, зазвичай, з ергономічною ручкою, не має обмежень за розмірами, буваєлицьовим, великим і універсальним, призначений для активного масажу, зони його впливу варіюються від обличчя і спини;
 • м'ячик — також підходить для активного масажу, має форму кулі, застосовується длястиснення долонями рук і прокатування по підошовній поверхні стоп;
 • килимок — плоский виріб для загального оздоровлення, який рекомендується для аплікацій на спину, як килимок під ноги та для живота;
 • устілки — призначені для місцевого впливу, повторюють форму стопи, підходять для різного взуття, зокрема, ортопедичного, створюють ефект фізіотерапії, не спричиняючи дискомфорт.

Аплікаційний пристрій підбирається індивідуально з урахуванням потреб організму. Пильну увагу необхідно приділити також розмірами приладу. Великі вироби незамінні, наприклад,для процедур зі спиною. Компактні підходять для точкових впливів, для тривалого носіння у зонах найбільшого болю або розташування акупунктурних точок. Відстань між голками варіюється у межах 3.5-7 мм. Чим більший вік, вага і чим нижча больова чутливість, тим більший крок голки потрібно вибирати. Щоб зробити правильний вибір, потрібно детально ознайомитися з описом, дізнатися, як користуватися різновидом, який вас зацікавив, і які його особливості.

Обрано 107 товарів

Показати ще