Аплікатор Кузнєцова: що це та чим корисне

Широко відомий у всьому світі аплікатор Кузнєцова — унікальна розробка скромного вчителя з Челябінська. Це пристосування для точкового масажу, яке впливає на біологічно активні точки організму. Засіб нетрадиційної медицини вважається високоефективним для профілактики та лікування різних захворювань. Надаючи різнобічну дію, масажер допомагає у разі безсоння, головних болів, депресивних станів, у разі шийного остеохондрозу та артриту, травм і розтягнень зв'язок. Крім того, винахід успішно використовується у разі болів у хребті, м'язах і суглобах, гінекологічних патологій, астми та бронхіту. Вибравши відповідний різновид аплікатора Кузнецова, дізнавшись, як правильно користуватися виробом, і дотримуючись інструкції, можна без особливих зусиль отримати бажаний результат.

Як працює аплікатор Кузнєцова

Здебільшого аплікатор Кузнєцова виготовлений із бавовни та інших схожих матеріалів, доповнений спеціальними акупунктурними шипами. Принцип роботи ґрунтується на методиках голковколювання, рефлексотерапії й акупунктури, які відомі високою ефективністю. Лікувальні властивості пристрою проявляються в той момент, коли голчасті закінчення починають точково впливати на певні нервові точки. Стимулюються дрібні капіляри та великі кровоносні судини, розслабляються м'язи, покращується кровообіг, пришвидшуються обмінні процеси. Все це сприяє полегшенню загального стану організму під час різних недуг і дає змогу проводити профілактику різних захворювань.

Особливості та переваги

Перші вироби називалися іплікаторами Кузнєцова та являли собою поролонові стрічки, на яких були рівномірно розміщені металеві голки. Сьогодні, як і раніше, трапляються пристрої у формі окремих круглих або квадратних деталей, пришиті до спеціального килимка. Але сучасніші модифікації повністю пластикові, їхні елементи прикріплені до тканини за допомогою кнопок або липучок, збираються за типом пaзлів.

Усі вони добре себе зарекомендували різноплановістю, застосовуючись для лікування маси патологій, й абсолютною безпекою. Крім того, пристосування дуже прості та зручні у використанні. Нескладна конструкція уможливлює самостійний масаж у домашніх умовах. До того ж, вона універсальна й багатофункціональна — підходить як для жінок, так і для чоловіків, і навіть для дітей, дає змогу масажувати практично будь-яку частину тіла.

Різновиди аплікатора Кузнєцова в каталозі ROZETKA

За принципом дії всі вироби бувають трьох основних різновидів:

  • голчасті,
  • тибетські,
  • магнітні.

Стандартний голчастий варіант — це звичайна пластина з нашитими одинарними шипами середньої гостроти. Трапляються різновиди з підкладками для колючих елементів, які наповнені м'яким поролоном або піною. Вони часто використовуються у разі остеохондрозу поперекового відділу, для спини, для позбавлення м'язових спазмів.

Тибетські аплікатори Кузнєцова є інноваційним, модернізованим винаходом. На відміну від класичних, шипи на них розташовані у два ряди для інтенсивнішого впливу. Такі різновиди актуальні у разі патологій дихальної, нервової й серцево-судинної системи.

Третій різновид — це магнітні пристрої, які дають ще вищі результати під час лікування різного роду захворювань. Вони виняткові тим, що в центрі шипованих пластин розташовані невеликі магніти. Завдяки таким елементам, створюється магнітне поле та здійснюється позитивний вплив на судини, тканини організму. Пристосування широко застосовується для лікування спини, суглобів і різних органів, допомагає відновлюватися після переломів. За формою випуску всі вироби можуть бути схожі на:

  • килимок — тканинні або пластикові, гнучкі, з закріпленими квадратними або округлими пластинами, з надійно закріпленими, безпечними голками, призначені для лікування та профілактики, чудово підходять для схуднення (вирішувати, скільки лежати на аплікаторі Кузнєцова, потрібно за власними відчуттями, орієнтуючись на рекомендації виробника);
  • валик — туго набита, зазвичай циліндрична подушка, яка ідеально підходить для шиї й поперекового відділу, знімає головні, м'язові та cyглобові болі, буває з ергономічною ручкою для зручності використання;
  • пояс — вузькоспеціалізований тип для попереку, забезпечений липучками, дає змогу не відвертати увагу на застосування й поратися повсякденними справами.

Під час вибору треба звернути особливу увагу на колір виробу. Це дасть змогу дізнатися про гостроту голок і те, чи є або немає магнітних вставок. Червоні та зелені пристосування мають щадну дію, у синіх і жовтих розташовані загострені голки. У зелених і синіх варіаціях немає магнітів, у жовтих і червоних, навпаки, є магнітні вставки. Вибрати відповідний товар на сайті допоможе докладний опис. Доставляння здійснюється всією країною, тому купити аплікатор Кузнєцова в Україні можна з будь-якого населеного пункту.

Обран 761 товар

Показати ще 60 товарів