Масаж — найдавніша і вельмишановна технологія поліпшення самопочуття людини, що замінюється сучасними електричними масажерами для ніг з різноманітними техніками. Простий або жорсткий, заспокійливий або збудливий, атлетичний або дитячий за тисячоліття застосування масаж перетворився майже на особливу течію реабілітації. Типи впливу бувають різноманітними: постукування, розминання, розтирання, той або інший тип стискання.

Види масажерів для ніг

Щоб провести процес розслаблення і відновлення стоп, користувачеві знадобиться кілька виробів:

  • Масажні ванночки. Постійне застосування аквамасажера для стоп і ніг відновлює сон, усуває втому; працює на зміцнення суглобів і ножних м'язів. Найпростіші прилади з водою поєднують у собі функції вібро й гідромасажера.
  • Підставки. Популярний і доступний за ціною вібромасажер для стоп. Легке й компактне рішення. Зазвичай платформений пристрій дає вібраційну розминку, проте кілька модифікацій поєднує вібро з роликовими колесами і з ультразвуковим випромінюванням.
  • СПА ванни<. Вони вібрують і створюють легку розслабленість бульбашками повітря. У разі, якщо немає бажання працювати з водою, непоганим підбором стане сухе оброблення. Площина обладнана кульковими опуклостями, у такий спосіб користувач отримує ще й точковий вплив у стопи знизу.
  • Подушки.Масування виконується за допомогою легких подушок, які роздуваючись і здуваючись, розтирають тіло. Масування відновлює кровообіг, усуває припухлості, сприяє лікуванню артритів, звільняє від безсоння, безсилля, целюліту і в'ялості шкіри.

Має популярність і точковий масаж, він же акупунктурний. Початок свій бере від китайських або тайських традицій. Він використовує взаємозв'язок особливих місць на ступні з внутрішніми органами — у разі натиску на ці зони стимулюється орган, що пов'язаний з відповідною точкою. Також гарні відгуки й рекомендації отримав і шіацу — це японський тип терапії, базується на фізичному й анатомічному циркулюванні енергії ци. Покращує самопочуття, сприяє виникненню нових талантів, призводить до гармонії із самими собою, поліпшує сон, піднімає больову межу. Все це здійснюється за допомогою натискання на конкретну частину тіла.

Наші стопи це ніби схема всього організму. Ділянка стоп зонально поділена. Будь-яка зона пов'язана з конкретним органом. З цієї причини правильний вплив на цю зону «розкриває» допуск до потрібного органу, допомагаючи здійснювати терапію й налагодження.

Обрано 2134 товари

Показати ще