Що собою являють діагностичні SMART ваги

Дедалі більшої популярності набирають діагностичні ваги — ультрасучасний аналізатор з визначенням структурного складу тіла. «Розумний» підлоговий пристрій створено для максимально посиленого контролю над організмом і прихильників здорового способу життя. Це багатофункціональний помічник, який знається на схудненні та нарощуванні м'язової маси. Він практично незамінний як для спортсменів, так і для всіх тих, хто стежить за своїм здоров'ям, самопочуттям і фігурою. Спеціальний ґаджет дає змогу не просто зважуватися, а й загалом аналізувати фізичний стан, грамотно розробляти програми харчування і тренувань, зберігати дані й відстежувати динаміку процесу. Зазвичай він здатен запам'ятовувати й розрізняти користувачів, що робить його придатним для застосування всією сім'єю.

Принцип дії:

Розумні діагностичні ваги виробляють численні бренди, серед яких особливо популярні:

 • Xiaomi,
 • Scarlett,
 • Beurer,
 • Huawei,
 • AEG,
 • Yunmai,
 • Magio,
 • Tanita.

Якісні пристрої ретельно продумані до дрібниць для чіткої, злагодженої роботи й надточних результатів. В основі їх роботи лежать загальновідомі закони фізики — принцип біоелектричного опору. Завдяки спеціальним електродам, які передбачені в панелі, випромінюються електричні імпульси.

Потужність зовсім невелика, але її досить для визначення потрібних показників. Біоімпедансний аналіз дає змогу у відсотковому співвідношенні визначати вміст в організмі різних складників. Це відбувається за лічені секунди, невідчутно й безпечно — струм дуже слабкий і не здатний завдавати шкоди. Вбудовані бездротові модулі забезпечують синхронізацію смарт-ваг зі смартфоном, планшетом або комп'ютером. Показники передаються через Bluetooth або Wi-Fi у спеціальний застосунок.

Унікальні можливості сучасних моделей

Базова функція діагностичних SMART-ваг, як і звичайних, — визначення маси, але сучасні моделі надають набагато більше інформації. Це абсолютно новий спосіб пізнати свій організм, зробивши найрізноманітніші вимірювання, наприклад:

 • біологічного віку — відбувається ретельний аналіз метаболічних процесів і визначається відповідний для них вік, який також називається метаболічним;
 • індексу маси тіла — спеціальна величина дає змогу оцінювати ступінь відповідності росту і маси для визначення її надмірності або недостатності;
 • оптимальної ваги — вираховується найвідповідніша маса тіла з урахуванням основних показників;
 • частки жирової тканини — точний аналізатор жиру незамінний під час схуднення, допомагаючи контролювати процеси скидання зайвої ваги;
 • частки м'язової маси — корисна опція для прихильників спортивних дисциплін, що дає змогу на основі показників обчислювати суху масу тіла, тобто безпосередню масу м'язів;
 • частки кісткової маси — величина, що дає змогу стежити за кількістю мінеральних речовин в організмі й запобігати виникненню проблем з опорно-руховим апаратом.

Як обрати smart-ваги в каталозі ROZETKA

У каталозі представлені електронні підлогові ваги, які цінуються за високу точність вимірювань і безліч додаткових функцій. Можна обрати ґаджет з Wi-Fi, з автоматичним вмиканням/вимиканням і визначенням користувача, з виносним дисплеєм, який розміщується в будь-якому зручному місці. Випускаються навіть «балакучі» підлогові ваги з діагностикою, здатні озвучувати результати вимірювань.

Охочим придбати розумні підлогові ваги запропоновано кілька різновидів, які відрізняються матеріалом платформи. Вона буває виготовленою з дерева, металу, скла та пластику. Згідно з відгуками, принципової різниці в матеріалі немає, але в кожного свої особливості. Наприклад, дерев'яні платформи приваблюють натуральністю, скляні — витонченістю й особливо стильним дизайном. Металеві різновиди вирізняються досить холодною поверхнею та високою міцністю, пластикові цікаві різноманіттям колірних рішень, легкістю й демократичними цінниками. Докладний опис товарів на сайті ROZETKA допоможе визначитися з відповідною моделлю і зробити вдалу покупку.

Обран 251 товар

Показати ще 60 товарів