Настільні вентилятори — прохолода, яку можна взяти із собою.

Маленький вентилятор може стати справжнім порятунком від спеки. Якщо в саму спеку ви раптом опинилися в приміщенні без кондиціонера та інших охолоджувальних пристроїв, якщо ви подорожуєте в задушливому транспорті, або просто опинилися на вулиці в саму спеку — вам допоможуть настільні, або, як їх ще називають, портативні вентилятори. Настільний вентилятор — це побутовий електричний прилад, який живиться від мережі, акумуляторів або батарейок.

Якими бувають настільні вентилятори

Є два основні види настільних вентиляторів.

  • Лопатевий. Моделі цього типу настільних вентиляторів схожі на своїх великих підлогових «побратимів» і використовуються людством уже майже сто років. Є думка, що переносний настільний вентилятор був винайдений у США на початку 1920-х років, однак через Велику депресію не став одразу широко популярним. А ось уже за часів Другої світової війни настільними вентиляторами активно користувалися в усьому світі.
  • Безлопатевий. Є моделі безлопатевих вентиляторів. Ці моделі, до речі, часто обладнані функцією зволоження повітря. Тобто ви отримуєте зволожувач і вентилятор в одному корпусі. Такі моделі є на сайті ROZETKA. Вартість таких приладів набагато нижча, ніж у великих зволожувачів, всього приблизно 8-10 $.

Настільні USB вентилятори

Серед настільних вентиляторів є цілий клас приладів, що працюють через дріт usb. Фактично, це навіть не настільний, а ручний вентилятор. Ці прилади мають цілу низку переваг.

  • З такими вентиляторами не потрібно шукати вільну розетку, що є важливим чинником у сучасному, переповненому технікою й ґаджетами, світі.
  • Такі настільні вентилятори споживають набагато менше електроенергії.
  • У разі потреби usb-вентилятор можна взяти із собою в дорогу або на природу, оскільки вони можуть працювати від Power Bank
  • Сьогодні виробники роблять настільні вентилятори, що працюють від usb, у цікавих дизайнерських рішеннях, часто із сенсорним керуванням, що робить цей простенький побутовий прилад, по суті, модним ґаджетом.

Найпростіший і швидкий спосіб купити настільний вентилятор в Україні — це оформити замовлення онлайн на сайті ROZETKA. Тут представлений великий вибір цих приладів, і ви зможете дібрати той міні-вентилятор, що підходить саме вам. Перед купівлею тієї чи тієї моделі, ми рекомендуємо вивчити відгуки користувачів сайту. Можливість вивчати відгуки цілком може замінити процес консультацій у віртуальному магазині.

Також зверніть увагу на різні додаткові функції, якими можуть бути обладнані настільні вентилятори. Автоповорот, підсвітка або зволоження — вентилятори з цими та іншими додатковими опціями ви зможете знайти на сайті у відповідному розділі.

Обрано 616 товарів

Показати ще 60 товарів