Кухонні запахи не завжди приємні та, як мінімум, небажані в житлових приміщеннях. Крім того, кіптява від приготування їжі осідає в легенях людини, на робочих поверхнях і кухонній техніці, що має негативний вплив на наше здоров'я. Кухонна витяжка давно стала обов'язковим атрибутом на сучасній кухні. Сьогодні велика кількість виробників побутової техніки створює витяжки, а одним зі світових лідерів серед них є словенська фірма Gorenje.

Типи витяжок GORENJE

Практично будь-яка витяжка Gorenje, завдяки своєму унікальному дизайну, стане одним з акцентів інтер'єру вашої кухні. Водночас компанія гарантує справжню європейську якість і надійність. Є кілька основних типів кухонних витяжок від Gorenje.

  • Купольна витяжка Gorenje. Це один із найпоширеніших типів витяжок. Підвісна конструкція розташовується прямо над варильною поверхнею, а за формою схожа на старовинні камінні витяжки. Сьогодні дизайнери GORENJE пропонують безліч різних сучасних форм купольних витяжок. Серед них дуже популярними є Т-подібні витяжки, які за своєю формою схожі на перевернуту букву Т.
  • Похила витяжка. Одним із популярних трендів у виробників кухонної побутової техніки є похилі витяжки. Це також тип підвісної витяжки, який кріпиться на стіну безпосередньо поруч з варильною поверхнею. Такі витяжки дуже компактні, і не займають багато місця над плитою. Похилі витяжки часто називають декоративними. Їх можна розташувати нижче, ніж купольні, завдяки чому забезпечується якісне захоплення повітряних потоків і запахів, що виходять від страв, які готуються.
  • Вбудована витяжка. Для кухні, створеної в розробленому дизайнерами інтер'єрі, доречно використовувати вбудовану витяжку. У цьому типі часто використовується висувна система за принципом телескопа. У разі використання вбудованої витяжки, прилад буде замаскований деталями інтер'єру вашої кухні.
  • Плоска витяжка. Насправді цей тип витяжок належить до різновидів навісної витяжки, де робоча поверхня приладу розташовується паралельно до варильної поверхні. Головною ж відмітністю таких витяжок є брак купола та компактні розміри. Основним мінусом плоских витяжок фахівці називають їхню малопотужність, оскільки у плоскому корпусі важко помістити потужний мотор.

На що звернути увагу, вибираючи витяжки Gorenje

Насамперед, звертайте увагу на розміри купованого агрегату. Для сучасних кухонних плит найпоширенішими габаритами є:

  • Ширина 50 см.
  • Ширина 60 см.

Витяжки Gorenje мають таку градацію діапазону широт:

  • Менш як 55 см.
  • 55-64 см.
  • 80-90 см.

Також важлива продуктивність вашої витяжки. Серед витяжок Gorenje є як малопотужні — менш як 500 м³/год, так і надпотужні — 750-1000 м³/год. Основна кількість витяжок словенського виробника працює в діапазоні 500-749 м³/год.

Доволі різноманітні типи керування, які використовує виробник у своїх кухонних витяжках. Тут є моделі і з механічним керуванням, і кнопковим, і з електронним, і, звичайно, із сенсорною панеллю керування. Вибирайте найкомфортнішу модель керування для себе.

Витяжки Gorenje мають дуже широкий ціновий діапазон. Серед них є і цілком доступні, і дуже дорогі. Відгуки споживачів, які вже купили конкретні моделі, допоможуть визначитися у вашому виборі.

Обрано 433 товари

Показати ще