Витяжки Elica в каталозі ROZETKA

Італійський бренд має понад піввікову історію, а пропонована побутова техніка відрізняється винятковою довговічністю й надійністю. Витяжка Elica робить процес приготування їжі приємним і комфортним, пара, що виходить від каструль і сковорідок швидко видаляється з приміщення. Потужний повітряний потік підхоплює крапельки жиру, з кімнати швидко зникає неприємний запах.

Модельний ряд кухонних витяжок Еліка

Устаткування для кухні, що випускається одним із провідних європейських концернів, має класичну конструкцію з потужним витяжним вентилятором. У цьому розділі каталогу ROZETKA представлені витяжки Elica різновидів, що мають найбільший попит у споживачів:

  • Телескопічна. Серії Elite 14/26, Slimmy STD, CIAK. У конструкції використовується висувна секція зі суцільною передньою панеллю. Механізм слайдера Hettich має великий ресурс завдяки використанню якісних німецьких підшипників.
  • Вбудована. Серії ELIBLOC, ERA, HIDDEN і Box in Plus. Лінійка витяжок, призначених для встановлення всередині кухонних меблів верхнього ярусу. Зовнішні елементи розташовуються на нижній поверхні шафи та практично непомітні, що дає змогу зберегти дизайн інтер'єру приміщення.
  • Т-подібна. Серії SPOT, LOL і FLAT. Ряд моделей великих типорозмірів використовуються переважно на кухнях, де немає навісних шаф. Виріб монтується над плитою на певній висоті та розміщення на тому самому рівні меблів у межах цієї та прилеглої стіни є небажаним. Незвичайний дизайн дає змогу використовувати обладнання як самостійний об'єкт.

Крім перелічених популярних типів витяжок, компанія Elica пропонує острівні, купольні, декоративні та кутові різновиди. В оформленні кухонної техніки широко застосовуються неіржавка сталь, скло та навіть цінні сорти дерева. Порівняно невелика частина забарвлюється емалями білими, чорними або сріблястими.

Функціонал витяжок Еліка залежить від рівня її оснащеності в межах певної модельної лінійки. Водночас всі без винятку мають підсвітку й кілька швидкостей роботи вентилятора. На найдосконаліших зразках встановлюються блоки сенсорного керування, таймери увімкнення і вимкнення й рідкокристалічні дисплеї. На такому обладнанні застосовуються програмовані режими роботи.

Переваги витяжок Elica

Компанія-виробник кухонного обладнання зі штаб-квартирою в італійському місті Фабріано має давні виробничі традиції. Витяжки Elica поєднують у собі високу продуктивність, експлуатаційну надійність і витончений дизайн. Цим перелік переваг не обмежується:

  • Продумана конструкція.
  • Низький рівень енергоспоживання.
  • Наявність розвиненої сервісної мережі.

Використання витяжки торгової марки Еліка дасть вам змогу заощаджувати електроенергію і зменшити комунальні витрати. Виняткова ергономіка, технічна й естетична досконалість роблять її незамінним атрибутом вашої кухні.

Особливості вибору витяжки Еліка

Замовлення на купівлю кухонної техніки приймаються на сайті ROZETKA або за телефоном. Клієнтам інтернет-магазину та всім зацікавленим особам надаються консультації експертів із питань вибору тієї чи іншої моделі витяжки Elica з урахуванням вимог і запитів клієнта. Водночас беруться до уваги різні чинники від продуктивності та форм-фактора до дизайну та кольору корпусу.

Скористайтеся унікальною можливістю вигідно купити витяжку Elica з оплатою на виплат і кредит. Банки-партнери надають унікальні умови позик на придбання техніки. Організовується доставка товарів кур'єрами, а також до найближчого поштового відділення. Забрати покупку самостійно можна в найближчому фірмовому виставковому залі у вашому місті.

Обрано 1828 товарів

Показати ще