Рідкісний аромат може позмагатися в привабливості з запахом свіжої домашньої їжі. Однак, якщо стійкий дух їжі йде від вашого одягу, це доречно далеко не завжди. Саме тому до базового набору побутової техніки для сучасних кухонь обов'язково входить витяжка. І якщо якихось півстоліття тому цей пристрій використовувався переважно лише в харчовій промисловості, ресторанах та їдальнях, то тепер витяжки застосовуються повсюдно. Кожен обиватель може обрати собі на кухню модель відповідно до своїх естетичних уподобань, особливостей житла та розміру гаманця.

Похилі витяжки в каталозі ROZETKA

Витяжка вирішує цілу низку проблем: вловлює запахи, випаровування й дим, усуває продукти згоряння, які виділяються під час готування та шкідливо позначаються на здоров'ї, а також не дає кіптяві та жиру накопичуватися на кухонних поверхнях.

Ці функції забезпечуються завдяки таким режимам роботи:

  • відведення. Режим, у якому повітропровід витяжки приєднується до вентиляційної шахти та повністю виводить забруднене повітря за межі приміщення. Це забезпечує стовідсоткове очищення.
  • рециркуляція. У такому режимі вентилятори витяжки засмоктують повітря, пропускаючи його через фільтри, а потім повертають назад уже оновленим. Ефективність такого способу очищення нижче, ніж у режимі відведення, і становить приблизно 80%.

На сьогодні більшість похилих витяжок поєднує обидва описані режими. Щодо зовнішніх особливостей, то корпус і вентиляційний агрегат виготовлені з міцних термостійких матеріалів. А ось дизайнерські доповнення можуть бути найрізноманітнішими: скло, дерево, емаль тощо. Панель керування буває як механічною, так і електронною. Ще один неодмінний компонент — фільтри. Вони поділяються на два основні різновиди:

  • жировловлювальні. Потрібні для механічного видалення з повітря частинок жиру і бруду. Є металеві моделі, які досить періодично відмивати мильною водою або навіть у посудомийній машині.  Одноразові жирові фільтри роблять із паперу, флізеліну або синтепону, їх потрібно викидати в міру забруднення.
  • вугільні. Потрібні для забезпечення режиму рециркуляції, оскільки покликані не тільки фільтрувати повітря, але й повертати його назад у кухню очищеним і позбавленим запахів. Основний їхній компонент — активоване вугілля, що слугує сорбентом. Ці фільтри — одноразові.

Чим привабливі похилі витяжки?

Похилі витяжки — це підвісні прилади з настінним способом монтування. Їхня головна перевага — ергономічність. Вони мають незвичний вигляд: наче вертикальна панель, розташована під кутом до стіни. Така конструкція абсолютно не позначається на якості роботи, зате залишає широкий простір для фантазії дизайнерів. Жировловлювальний фільтр у цих витяжках прихований від очей, та й сам корпус не нависає над головою. Удосконалена конструкція двигуна дає змогу істотно скоротити енерговитрати, а завдяки звуженому простору повітроводу процес очищення відбувається швидше й ефективніше.

Стандартні габарити таких приладів вагаються від 55-60 см до 90 см. Але для варильних поверхонь скромного розміру — наприклад, на дві конфорки — є варіанти, які не перевищують 50 см.

Ціна на похилі витяжки зазвичай вища, ніж на інші типи очисних приладів для кухні. Однак, як свідчать численні відгуки покупців, вона абсолютно виправдана наявністю низки особливостей: сенсорним дисплеєм, таймером і функціями автовмикання та дистанційного керування, а головне — зниженим рівнем шуму за вищої продуктивності.

На сайті ROZETKA ви можете купити похилу витяжку для кухні з будь-яким інтер'єрним наповненням. Найпопулярніші кольори таких пристроїв — чорний, білий та неіржавка сталь. Однак можна знайти й вишуканіші варіанти: слонову кістку, кремовий, сріблястий, коричневий і навіть позолоту. 

Обрано 2336 товарів

Показати ще