Одне з найкращих дизайнерських рішень — витяжки плоскі для кухонь. Оформлені в стриманому стилі, вони допоможуть максимально прикрасити приміщення, але це далеко не всі їхні позитивні якості. Система поглинання неприємних ароматів і пряме їхнє виведення у вентиляцію — візитівка цих пристроїв. Також, ці підвісні аксесуари мають розташовуватися прямо над пічкою або будь-яким іншим пристосуванням, що сприяє випаровуванню продуктів. Наявність такої системи послугує підмогою для того, щоб ремонт протривав довше, адже частинки, що негативно впливають, будуть вчасно виходити.

Особливості та специфіка роботи витяжок плоских

Особливість такого продукту в тому, що всі деталі, починаючи від фільтра, закінчуючи мотором, розташовані в корпусі, який не зачіпає шафки й не монтується в поверхню. Зважаючи на назву, можна зрозуміти, що вона має плоску форму. Важливо зазначити, що до особливостей будови додається ще специфічне розташування: вона встановлюється так, що фільтр спрямований на іншу стіну і перебуває під нахилом. Це надає особливого характеру зовнішньому вигляду девайса, дуже стильного і сучасного. За зовнішнім фільтром розташована труба, що виводить шкідливі речовини з кухні далі до вентиляції. Її практично не видно через розгорнутий корпус, але вона розташована на поверхні, і це основна кардинальна відмінність від телескопічних витяжок.

Порівнюючи з телескопічними моделями, з огляду на характерність плоских поверхонь, читаючи відгуки, користувачі роблять висновок, що вони абсолютно різні. Витяжки плоскі стабільно функціонують над однією поверхнею й не ховаються за предметами декору, не монтуються в стіну, на відміну від першого типу. Роблячи вибір, варто звернути увагу, що потужність у цих примірників нижча, у чому вони поступаються іншим. Компенсується це дизайнерським рішенням, адже девайси бувають трьох типів — т-подібні, похилі та декоративні. Стандартний розмір пристосування на кухню — 60 см. Популярним є бренд Піраміда, що надає широкий асортимент продукції цього типу.

Обрано 642 товари

Показати ще 60 товарів