Для підтримки чистоти обладнання сантехніки використовують йоржики — помічники будь-якої доброї господині. Для утримання в чистоті специфічного елемента ванної кімнати — унітазу, досить лише вчасно користуватися цією важливою деталлю. Це щітка завжди тільки зі штучних матеріалів, із ручкою завдовжки переважно 50-60 см. Продається часто разом із підставкою, для комфортної експлуатації девайса. Йоржик — поширений предмет гігієни у всіх країнах, крім певних європейських регіонів та Америки. Там система зливу облаштована так, що працює безперервно, захоплюючи за собою всі залишки, з якими бореться предмет.

Різновиди йоржиків

Різниця між різними типами атрибута суттєва. Від забарвлення до способів зберігання. Характеризуючи матеріал, виділяють пластикові, керамічні, силіконові, хромовані й моделі з неіржавкої сталі. Варіації в ціні залежать саме від матеріалу виготовлення. Пластиковий примірник доступніший за ціною, ніж сталевий, але найчастіше показники якості й ціни збігаються.

Відмінності є й на рівні способів зберігання. Класичним визначають підлоговий вид. Це йорж зі спеціальною склянкою, що зберігається, як зрозуміло з назви, на підлозі. Є оптимальним для туалету, адже модель перевірена часом і є можливість встановлення в будь-якому зручному місці, але в плані гігієни, поступається іншим варіантам. Через скупчення бактерій у підставці, є небезпечною. Настінний тип зберігання має ті ж негативні функції, що й попередня модель.

Зручним й відповідним у всіх планах є підвісний девайс. Його плюс — це постійне провітрювання склянки через відкритий йоржик. Отже, бактерії не скупчуються в одному місці. Технології дійшли до прогресу, і тепер людство має можливість експлуатувати комбіновану модель, яка поєднувала йорж будь-якого типу й утримувач для паперу. Це висока стійка, що заощаджує простір і відрізняється підвищеним рівнем комфорту. Є моделі йоржиків із виділеним місцем для чистильних засобів і навіть газет.

Питання вибору популярної продукції

Питання, як вибрати правильний елемент для дотримання гігієни, стоїть гостро. Це не той продукт, який можна купити один раз і до поломки основного сполучного — унітазу, з огляду на те, що галузь робіт специфічна, але свій термін він має відпрацювати на вищому рівні. Найперше, предмет має бути зручно тримати в руці, це означає, що ручка буде завдовжки 50-60 см. Це той елемент, де натуральність не краще за штучність, адже для якісного виконання всіх намічених функцій, щітка має бути максимально жорстка. Якщо аксесуар для унітазу розбирається на частини, це означає, що за необхідності можна замінити тільки верх предмета, залишивши ручку й підставку. Це допоможе заощадити фінанси. Враховувати вплив на дизайн кімнати теж варто. Адже гарний дорогий елемент сталевого кольору під колір стін, явно буде мати вигляд кращий за пластмасовий аналог.

Заходи гігієни та способи експлуатації

Як свідчать відгуки людей, для використання цієї продукції, гидливі типажі запасаються рукавичками. Можна спростити завдання й дотримуватися правил гігієни. Брати його потрібно так, щоб предмет не вислизав із руки, часто на ньому позначена частина для комфортного розташування пальців — там і варто здійснювати обхват. Перед використанням йоржики збризкують дезинфекційним засобом, також його наливають на поверхню унітазу, після чого варто змити й терти до створення піни і зовнішньої чистоти. Завершивши, воду змивають ще раз, і під нею є можливість вимити сам предмет гігієни, видаливши непотрібні забруднення з його поверхні.

Яка б модель не була обрана, це не зменшує той факт, що підставка і йоржик мають постійно промиватися. Це убезпечить користувача від шкідливих бактерій. Для регулярної дезінфекції підходить звичайний оцет або засоби, що містять хлорну кислоту. Перекис, марганцівка, борна кислота — все це підійде для оброблення підлогового й настінного елемента. На цьому етапі очищення вже знадобляться рукавички, а після зняття буде потрібно ще ретельно вимити руки з милом.

Показати ще 60 товарів