• Купуйте в оплату частинами до 20 платежів.
 • Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!

Варильна поверхня електрична ELEYUS OLIVIA 60 BL V

8 відгуків Код:  200000557
Матеріал поверхні
Вид поверхні
Тип нагрівальних елементів (конфорки)

Варильна поверхня електрична ELEYUS OLIVIA 60 BL V

8 відгуків Код:  200000557

Продавець:

13 179

11 859

Є в наявності

32

Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!

Гарантія. 5 років офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Надійна та практична емаль EuroKera
Для своїх виробів ТМ ELEYUS використовує склокераміку французького бренда EuroKera.
EuroKera — світовий лідер із виробництва скла для варильних поверхонь. Передові технології та контроль якості виробництва у Франції гарантують високий сорт і довговічність виробів.
Емаль загалом — це гарний, довговічний матеріал, який стійкий до високих температур, надовго зберігає свій привабливий вигляд і легкий у догляді.

Нагрівальні елементи Hi-Light
Нагрівальні елементи Hi-Light вигідно вирізняються своєю витривалістю, швидко досягають бажаної температури та слугуватимуть вам довгі роки.
Внутрішні компоненти електричних варильних поверхонь виготовлені німецьким брендом EGO та іспанським брендом EIKA, які вирізняються високою якістю продукції.

Ефективне використання електроенергії
Електричні варильні поверхні ELEYUS досягають своєї максимальної потужності нагрівання через 3 секунди після вмикання й мають коефіцієнт корисної дії на рівні 60-70%, порівнюючи з 30-50% в газових варильних поверхнях. Крім того, електричні поверхні, на відміну від газових, не спалюють кисню й ефективно використовують енергію безпосередньо на нагрівання страви, а не простору кухні.

Sensor Control
"Розумне" сенсорне керування поверхнею розташоване так, щоб користування ним було максимально зручним і зрозумілим. Сенсор розроблений так, щоб керувати поверхнею можна було інтуїтивно та легко. Вам не доведеться раз у раз заглядати в інструкцію з експлуатації — сенсорна панель «підкаже» все сама!

4 зони нагрівання для оптимального користування
2 зони нагрівання діаметром 145 мм із максимальною потужністю 1200 Вт стануть у пригоді під час щоденного приготування простих страв у невеликому посуді, 1 зона нагрівання діаметром 180 мм із подвійним нагрівальним елементом і потужністю відповідно 700 Вт і 1700 Вт дасть змогу швидко приготувати великі обсяги страв для великої та дружної компанії. А завдяки четвертій зоні нагрівання діаметром 180 мм з овальним нагрівальним елементом і потужністю відповідно 1000 Вт і 1800 Вт ви зможете приготувати вишукані страви в гусятниці або іншому посуді з овальним дном.

Двоконтурна розширена зона нагрівання
Конфорка складається з основної зони меншого діаметра та додаткової, більшого діаметра. Вмикання додаткового контуру збільшить потужність зони більш ніж удвічі та помітно прискорить готовність страви.

Овальна розширена зона нагрівання
Двоконтурна зона овальної форми з потужністю контурів відповідно 1000 Вт і 1800 Вт стане в пригоді під час приготування страв у гусятниці чи іншому посуді з овальним дном.

9 рівнів нагрівання
Велика кількість рівнів нагрівання дає змогу вибрати оптимальний режим приготування для будь-яких страв.

Таймер
Таймер дає змогу запрограмувати час роботи кожної зони нагрівання, після завершення якого вона вимкнеться й повідомить про це звуковим сигналом.

Індикатор залишкового тепла
Якщо сенсорне керування сигналізує вам літерою Н — це означає, що зони нагрівання ще не досягли температури нижчої за 60 °C, тому варто бути обережними.

Блокування керування поверхнею
Безпека — понад усе, тому блокування клавіш і захист від дітей, безумовно, стануть у пригоді. Завдяки цим функціям ви можете не турбуватися за безпеку своїх рідних.

Захист від переливання
У разі потрапляння вологи на панель керування варильна поверхня вимкнеться, що гарантує безпеку під час приготування.

Скошені 3D-краї для естетичного вигляду
Огранування країв скляної поверхні за допомогою технології 3D робить її дизайн більш витонченим і незвичайним.

5 років гарантії
ТМ ELEYUS надає 5-річну гарантію на всю кухонну техніку, адже впевнена в бездоганній якості своєї продукції. Гарантія підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.

Характеристики

Тип нагрівальних елементів (конфорки)
Особливості
 • Склокераміка EuroKera
  Двоконтурна та овальна зони нагрівання
  Скошені 3D краї
Кількість конфорок
Матеріал поверхні
Вид поверхні
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали

Відгуки покупців 8

 • Наталья Малюта
  Продавець: Rozetka

  я не знаю на что тут жаловаться! Поверхность отлично греет, легко управлять ею, функций предостаточно - блокировка сенсора, автоотключение , дополнительные зоны нагрева на двух конфорках. Готовить удобно мне и больше добавить нечего!

 • Фанко Маша
  Продавець: Rozetka

  сенсор-слайдер интуитивен тут, с помощью него можно ставить таймер на каждую конфорку отдельно и выбирать уровень нагрева которых тут 9, он спокойно блокируется если в кухне бегают дети эта функция полезна. Да и декор класс.

 • Оля Тоденко
  Продавець: Rozetka

  Удовлетворила она меня полностью с технической стороны, тут есть конфорка для овальной посуды и с расширенной зоной нагрева, приятно что таймер можно отдельно ставить на каждый нагревательный элемент да и хрупкости конструкции тут не ощущается хоть и с виду она тонкая.

Дивитися усі відгуки до товару →