Що собою являє термопот?

Такий товар, як термопот є аналогом традиційного чайника. На відміну від свого найближчого родича, має низку переваг, завдяки чому й користується таким величезним попитом останні кілька років. Звісно, є й загальні моменти між двома агрегатами. Основним призначенням обох нагрівачів є кип'ятіння води.

Апарат покликаний не тільки кип'ятити воду, як звичайний чайник, він також поєднує в собі функцію термоса. Навіть найпростіший представник товарного ряду може зберігати температуру рідини упродовж години й більше. Ця функція робить його, насправді, унікальним і універсальним.

Пристрій зовні нагадує контейнер. Містить дві структурно важливі частини. Найважливішою вважається верхня кришка, що відкриває доступ до внутрішньої частини агрегату. У більшості моделей є спеціальний дисплей, на якому виставляються необхідні зміни. Більшість різновидів мають у своєму розпорядженні вбудований термометр. Це важливо, щоб стежити за станом і температурою води в ємності, і за необхідності додатково ще раз підігріти її.

Згідно з відгуками експертів і фахівців, важливо не ігнорувати такий технічний момент, як матеріал, з якого вироблено обладнання. Досвідченому споживачеві відомо, що чинник витратних матеріалів є практично найважливішим аспектом у процесі виготовлення будь-якого товару. У цьому разі, він відіграє найважливішу роль, оскільки має постійно підтримувати температуру рідини, що всередині. Водночас, зовнішні стінки не мають сильно нагріватися.

Більшість виробників комбінують матеріал. Тобто кришка переважно виготовлена зі щільного пластику, а сам корпус із металу або неіржавкої сталі. Однак, це стосується переважно моделей дорогого сегмента.

Основні переваги

Зазвичай, найлогічніше порівнювати цю апаратуру зі звичайними чайниками. У цьому разі головною перевагою над звичайним кухонним приладом буде об’єм. Місткість найменшого термопота становить 2,2 літра, що на двісті мілілітрів більше, ніж місткість найбільшого чайничка.

Експерти вказують й на те, що вони можуть досить довго підтримувати вміст гарячим. Преміум-моделі можуть зберігати температуру упродовж 6 годин. І навіть після цього, вони остигають не відразу, а поступово, з кожною годиною втрачаючи по кілька градусів.

Говорячи про швидкість нагріву, не можна не сказати, що апарат набагато поступається чайнику. Але цей недолік повністю компенсується таким показником, як потужність. Цей електроприлад нехай і повільно закипає, споживає набагато менше електроенергії. Зазвичай це від 700 до 900 ОТ.

Найважливішим досягненням виробників вважається те, що вся продукція є безпечною. Сенс у тому, що ущільнені стінки не нагріваються й поверхня завжди залишається кімнатної температури, завдяки чому ризик обпектися стає неможливим. Також кришка обладнана системою захисту. Вода буде литися тільки у разі попереднього натискання на клапан. Не станеться й самовідкривання, завдяки надійному замку, активувати який досить легко, якщо виконувати все за інструкцією.

Вони досить різноманітні за своїм дизайном. Більшість моделей декоровані різними візерунками. Розмальований прилад чудово впишеться практично в будь-який інтер'єр. Варіанти з нейтральним принтом будуть доречні для приміщень стриманого стилю.

Кому стане в пригоді?

Переважно термопоти призначені для людей, які проводять більшу частину часу не вдома. Стане в пригоді апарат такого типу, наприклад, трудоголікам. Часто офісним працівникам не надається можливості на робочому місці приготувати гарячий напій, а на те, щоб сходити в кафе-бар просто не вистачає перерви.

Така техніка стане незамінною й у дорозі. Тривалі подорожі важкі для людини через брак благ цивілізації. У цьому разі, дуже доречним буде такий термочайник, за допомогою якого в дорозі можна буде себе забезпечити свіжим теплим напоєм. Також нерідко вони трапляються в побуті. Особливо це буде доречним для сім'ї з великою кількістю людей.

Обрано 132 товари

Показати ще 60 товарів