Посудомийні машини у квартирі за останні кілька років із розкоші перетворилися на майже звичайну справу. Якісна посудомийна машина — це дуже зручний агрегат, який дає змогу неабияк заощадити час на процесі миття посуду, а також домогтися високої якості очищення тарілок, вилок і навіть каструль.

Посудомийні машини від виробника Whirlpool — це агрегати, які призначені полегшити життя людей і водночас можуть похвалитися функціональністю, надійністю і зручністю в експлуатації.

Основні переваги посудомийних машин Whirlpool

  • Посудомийна машина Вірпул — це безшумний агрегат, який можна запускати навіть вночі. Завдяки максимальній звукоізоляції корпусу, жителі квартири або будинку можуть навіть не підозрювати, що агрегат працює і виконує свою програму.
  • Безпека. Посудомийні машини Whirlpool обладнані автоматикою, що дає змогу миттєво припинити подавання води в разі збою або якоїсь неполадки в системі. Функція Aqua-Stop є майже на всіх моделях побутової техніки від цього бренда та гарантовано захищає кухню і всю квартиру або будинок від затоплення. Також варто зазначити, що посудомийки Whirlpool дбайливо та делікатно ставляться до всього завантаженого посуду. Всупереч усталеній думці, посудомийна машина ставиться до тарілок і тендітних келихів, чашок і кухлів набагато дбайливіше, а ймовірність пошкодити посуд куди нижче, ніж у разі звичайного миття.
  • Простота використання. Завдяки таким опціям, як керування відкладеним стартом, експрес-програма, нічне (безшумне) миття, а також оброблення парою й сушіння можна майже повністю автоматизувати процес. Користувачеві залишається лише завантажити брудний посуд у корпус та обрати потрібну опцію й режим. Усе інше машина робить самостійно.
  • Ефективність. Посудомийні машини Вірпул впораються навіть із забрудненнями, що в’їлися, та жировими плямами, особливо на сковорідках і каструлях. Завдяки максимально високій температурі миття, якої неможливо досягти у разі ручного миття, а також наявності спеціальних висококонцентрованих мийних засобів посуд в машині миється набагато ретельніше та якісніше. Сюди ж можна зарахувати й дезінфекцію. Особливо ця опція корисна для родин, де є маленькі діти.
  • Економічність. Спеціального мийного засобу для посудомийних машин потрібно набагато менше, ніж звичайного розчину для миття посуду. Отже, купити посудомийну машинку WHIRLPOOL — це значить істотно заощадити на щотижневій заміні мильних розчинів і спецзасобів. Економія також проявляється й у витраті води. За цикл миття, залежно від обсягу завантаженого посуду, витрачається від 10 до 15 літрів води, тоді як звичайне миття потребуватиме не менш ніж 30, а в разі неекономної витрати — усі 60 літрів. 

Різновиди та вибір посудомийних машин WHIRLPOOL

У каталозі ROZETKA презентовані машинки двох типів:

  • Вузькі — машинки малих габаритів, завширшки до 60 см, спеціально призначені для установлення у невеликих квартирах і на малогабаритних кухнях;
  • Повнорозмірні — великогабаритні агрегати, які можна встановити тільки на великій кухні, або ж у спеціальному окремому підсобному приміщенні біля кухні.

За способом установлення машинки Whirlpool поділяються на:

Перший тип кращий, адже має акуратний та естетичний вигляд, однак потребує продуманості монтування на етапі ремонту. Другий варіант актуальний у тому разі, якщо агрегат можна придбати додатково, після проведення ремонтних робіт. Такі машинки можуть злегка не вписуватися в загальний інтер'єр, однак на вибір покупців презентовані пристрої в різних колірних гамах, а також виготовлені в нейтральному стилі, які підходять майже під будь-яку дизайнерську концепцію.

Перш ніж обрати найкращу модель, яка пасуватиме для конкретного випадку, рекомендується звернути увагу на відгуки покупців в інтернет-магазині ROZETKA. У цих відгуках реальні користувачі діляться досвідом експлуатації та описують особливості установлення, а також роботи конкретних моделей.

Обрано 97 товарів

Показати ще 37 товарів