Indesit Company є одним із найбільших європейських виробників великої побутової техніки. Компанія посідає провідне місце в Україні та країнах СНД уже кілька десятків років. 

Посудомийні машини INDESIT: особливості техніки

З посудомийними машинами INDESIT ви раз і назавжди зможете забути про брудну роботу на кухні! Для виробництва італійської техніки використовуються тільки високоякісні деталі, які гарантують тривалу експлуатацію обладнання. Головною перевагою посудомийок Індезіт є можливість під'єднання пристрою як до холодної, так і до гарячої системи водопостачання — цей нюанс може допомогти заощадити на електроенергії, а також на обслуговуванні нагрівального елемента всередині пристрою.

У каталозі ROZETKA представлені посудомийні машини Індезіт двох типів:

  • вбудовані — не мають зовнішнього корпусу, встановлюються в кухонну гарнітуру;
  • окремішні (соло) — встановлюються окремо від інших меблів.

У середньому висота посудомийки досягає 80-85 см, глибина варіюється від 55 до 60 см. Є повногабаритні моделі — ширина 60 см, і вузькі — ширина 45 см. Вибір пристрою залежить від вільних квадратних метрів на вашій кухні, якщо є обмеження — обирайте вузькі вбудовані моделі, це дасть змогу заощадити місце.

Основні програми посудомийних машин INDESIT

Як порівняти з посудомийними машинами інших брендів, техніка Indesit вирізняється високими функціональними можливостями. До основних програм належать:

  • делікатне миття;
  • інтенсивне миття;
  • повсякденне миття;
  • замочування (попереднє ополіскування);
  • екопрограма (економна);
  • експрес програма.

Головна особливість посудомийок Індезіт — система регулювання полиць. Тепер ви з легкістю можете встановлювати потрібну висоту, не знімаючи елементи. А зручний і зрозумілий інтерфейс пристрою дає змогу швидко налаштовувати необхідну програму. За ступенем енергоефективності посудомийні машини діляться на А, А +, А ++, А +++ класи.

Однак, попри всі свої переваги, італійське обладнання має і свої вади. Користувачі посудомийок Indesit зазначають високий рівень шуму, на відміну від техніки інших брендів.

Як правильно обрати посудомийку?

Перш ніж купити посудомийну машину, рекомендуємо ознайомитися з декількома слушними порадами.

Насамперед, на що необхідно звернути увагу у виборі обладнання — кількість посуду, який можна вимити за один цикл. У каталозі на сайті ROZETKA ™ представлені моделі місткістю:

  • від 8 до 10 комплектів посуду;
  • від 11 до 13.

Один комплект посуду може вміщати до 13 приладів. Тому для великої родини доцільніше обирати найбільш містку модель, для однієї людини досить буде невеликої простої посудомийки.

На ціну обладнання також впливають додаткові можливості. Наприклад, деякі нові моделі обладнують функцією 3 в 1, яка дає змогу використовувати різні мийні засоби.

Купити посудомийну машину Indesit можна онлайн на сайті інтернет-магазину ROZETKA ™. У каталозі представлені прилади різних кольорів і розмірів. З усіма технічними характеристиками обладнання можна ознайомитися в картці товару. Також на сайті ви зможете ознайомитися з відгуками покупців. У комплектацію кожної моделі входить інструкція щодо використання обладнання.

Обран 41 товар