Посудомийна машина неабияк економить не тільки час, але й сили. Розпочинаючи вибирати нову посудомийку, ми хочемо отримати надійний, функціональний, продуктивний пристрій з ідеальним балансом вартості та наданих параметрів. Всім цим вимогам відповідають посудомийні машини Hotpoint Ariston.

Типи посудомийок Ariston

У модельному ряду від Ariston представлені окремішні та вбудовані агрегати. Окремішні машини вже можна використовувати відразу після приєднання до водопостачання. Це можуть бути вузькі завширшки 45 см і повноцінні завширшки 60 см прилади. Окремішня машина вбудовується в меблі тільки під стільницю, а фронтальна поверхня залишається заводською. Вбудована техніка сьогодні дуже популярна. Вбудовані посудомийні машини HotPoint Ariston інтегруються в кухонний гарнітур і не виділяються із загального оформлення кухні. Прилади цього типу можуть бути вузькими та повногабаритними. Всі потрібні кнопки керування залишаються або вгорі фронтальної панелі, або на її торці.

Критерії вибирання посудомийної машини Ariston

Цей виробник пропонує широкий модельний ряд пристроїв. Така різноманітність може насторожити потенційного покупця, тому варто трохи розібратися в характеристиках розглянутих агрегатів.

  • Габаритні розміри та місткість. Чим більші габарити, тим більша місткість. Цей параметр показує, скільки комплектів посуду машина миє за один цикл. У лінійці HOTPOINT-ARISTON є варіанти для невеликої сім'ї на 4-7 комплектів, середні на 8-11 комплектів і габаритні на 14 комплектів.
  • Енергоспоживання і витрата води. Компанія дбає про екологію і виробляє економні пристрої. Велика частина моделей належить до класу А+ та А++. Що стосується витрат води, то повногабаритні варіанти мають більш збалансоване співвідношення ціни циклу роботи та водоспоживання.
  • Не останнє місце під час вибирання має дизайн. Йдеться про окремішні моделі. Зазвичай машини від Ariston мають лаконічний стильний дизайн.
  • Рівень шуму. Ця характеристика може стати вирішальною під час вибирання нової посудомийки. Ariston пропонує моделі з максимальним рівнем шуму до 45 дБ.

Для тих, хто вже точно визначився з виробником своєї майбутньої посудомийної машини, інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір посудомийок HOTPOINT-ARISTON у широкому діапазоні цін.

Програми миття

Найбільш важливий параметр, який неабияк впливає на вибір — функціональність. Всі машини мають такі етапи роботи — замочування, миття й ополіскування. Однак різні програми, як базові, так і опційні, здатні поліпшити якість миття за економного використання ресурсів. Будь-яка сучасна посудомийна машина Ariston обладнана такими програмами:

  • Інтенсивне миття. Цей режим не може тривати довше однієї години. Тут посуд миється струменями сильно нагрітої води під тиском. Це оптимальна програма для посуду із сильним забрудненням.
  • Швидке миття призначене для миття слабозабрудненого посуду. Її тривалість до 45 хвилин без попереднього замочування і за невисокої температури води.
  • Скло. Програма для ефективного миття тендітного посуду з кришталю, тонкої порцеляни чи скла.
  • Половинне завантаження. Цей режим актуальний для повногабаритних варіантів, він застосовується, коли немає достатньої кількості брудного посуду, щоб повністю заповнити машину. Використовуючи цю функцію, можна заощадити до 40% мийного засобу та води.

Численні моделі обладнані програмами екомиття, коли процес триває до 3 годин, але водночас максимально економно витрачаються електроенергія, мийні засоби та вода. Як опцію Ariston пропонує сушіння з парою, відстрочення початку процесу, захист від дітей, самоочищення.

Ariston надає гарантію й широкий сервіс у разі несправності з вини виробника. Щоб агрегат слугував довго без потреби ремонту, варто строго дотримуватися всіх розпоряджень інструкції з експлуатації. Не рекомендується економити на якості мийних засобів і перевантажувати пристрій. А періодичне чищення фільтрів, чищення внутрішніх поверхонь і кошиків можуть подовжити ресурс агрегату.

Для тих, хто зважився на придбання посудомийної машини HOTPOINT-ARISTON, буде корисним прочитати відгуки покупців, що розміщені на сторінках каталогу інтернет-магазину ROZETKA, які вже стали власниками конкретних моделей. Порівнявши кілька моделей, можна підібрати вигідні ціни. Кожна позиція розміщена на окремій сторінці, тут також є світлини та докладний опис.

Посудомийні машини HOTPOINT-ARISTON

Обрано 14 товарів