Що таке вузькі посудомийні машини

Різні вузькі посудомийні машини — це малогабаритний різновид класичного товару. Завдяки своїм розмірам, продукцію можна встановлювати навіть на найменших кухнях. Це дасть можливість власникам маленьких кухонних приміщень придбати такий потрібний агрегат.

Якщо говорити про функційне призначення, загальне для всіх моделей подібного типу — то це миття посуду. Процес здійснюється цілком легко. Складається він з декількох етапів. Насамперед треба завантажити брудний посуд у спеціальні відсіки. Далі вибрати потрібний режим і запустити машинку. Після чого необхідно протерти чисті тарілки і прилади від води, щоб не залишалося розводів.

Принцип роботи теж вельми зрозумілий. Полягає він у гарячому змиванні відходів і залишків їжі. Далі посуд обдається спеціальним мийним засобом, який зазвичай заливають до запуску пристрою. Все це проходить під окропом, що забезпечує дизбактерізацію.

Перед тим, як зробити вибір — рекомендується ознайомитися з усіма нюансами товарного ряду. Основним параметром для посудомийних машин вузьких є місткість. Спочатку здасться, що апарат не зможе вмістити в себе навіть два келихи, однак, це зовсім не так. Стандартні моделі товарного ряду найчастіше розміщують у собі від 9 посудних комплектів.

Важливим технічним параметром вважається ширина апаратури. У переважній кількості випадків вона становить 45 см.

Весь асортимент поділяється на підвиди. Насамперед варто зазначити варіації за типом монтажу. Найпопулярнішим прийнято вважати різновид, що вбудовується в панелі. Також вони можуть встановлюватися в спеціальні невеликі шафки. Бувають і примірники, що стоять окремо.

Також вони класифікуються за місцем розташування. Найчастіше їх вбудовують під мийку. Така локація досить зручна. Вона зумовлює доступність. Однак, під час встановлення важливо не пошкодити трубопровід, тому найкраще викликати майстра.

Обрано 174 товари

Показати ще 60 товарів