Відгуки покупців про Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S09PL/R 2

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Коля
  • Продавець: Rozetka

  Користуюсь півтора роки - є свою плюси і є свої мінуси

  Переваги:
  холодження дуже потужне, стильний вигляд, досить широкий функціонал як на свою ціну, вдале регулювання напрямку руху повітря, зручний функціональний пульт, фільтрація повітря
  Недоліки:
  функція обігріву мене не задовільнила - після ввімкнення відповідного режиму гріти починає аж через 20-25 хвилин і не надто сильно, максимум для чого його можна використовувати - це погрітись, коли на вулиці тільки починає холодати, максимум. По-друге, після 10 місяців роботи почались глюки з електронікою, що згодом призвело до заміни плати управління, тепер все нормально. Третій недолік - кондиціонер по ціні бюджетний, відповідно тихої роботи від нього не чекайте, незважаючи на гучні заяви вирбника працює він шумно - як внутрішній, так і зовнішній блоки, зовнішній навіть віддає вібрацією на стіну з усіма правила установки і резиновими підкладками під опори.
  • Олександр

   Повітря затягує з вулиці чи ганяє те що в приміщенні???

 • Дмитрий
  • Продавець: Rozetka

  В літку цей апарат чудово охолоджує приміщення. Зрозуміла та не складна інструкція в експлуатації.
  Коли температура з надвору стає нищою від +10 градусів з'являються проблеми. Спочатку подумав, що все п*** зламався. Бо машина зовсім не реагувала на режим обігрів. Але почитавши, розумну літературу та покопавши інтернет, все зрозумів. З технічних причин кондиціонер не може зразу працювати на обігрів. Потрібно спочатку його прогнати в інших режимах та трохи почекати поки тиск у системі стане у норму. Терпіння і він починає працювати на обігрів ! Головне передчасно не панікувати!

  Переваги:
  Чудова робота в літку.
  Недоліки:
  Незначні, але вони існують.