Відгуки покупців про Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D022WDR20 2

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Віталій Авраменко
  • Продавець: Rozetka

  Запустив у квартирі площею 80 квадратних метрів в коридорі. Через погану якість побудови радянської багатоповерхівки була проблема з вологістю взимку, доходила до 75-80 відсотків, мусив боротися з цим за допомогою мікропровітрювання в поєднанні з електричним обігрівом. Вологість знижувалася до 50%, але це було недостатньо для того, щоб запобігти плісняві в кутах, і вимагало великих витрат електроенергії.

  Цей пристрій знизив витрати електроенергії та збив вологість (при максимальному навантаженні: безперервна робота + турбо) до 35-37%. Як побічний ефект, підігріває квартиру на пару градусів.

  Переваги:
  Потужний
  Недоліки:
  Шумний, великий
 • Вадим Гром
  • Продавець: Rozetka

  Хороший осушувач. Квартира майже 60 метрів, поставив в коридорі, так за день роботи зібрав майже повний бак. Працює тихо, а так як я вмикаю коли всі на роботі, то для нас взагалі не помітно. Свої функції виконує повністю, грошей своїх коштує. Рекомендую для покупки.

  Переваги:
  Тихо працює, функціональність,
  Недоліки:
  Єдиний недостаток, що з упаковки був брудний внизу. Чорні розводи які витерлись звичайною губкою. На роботу не впливає, але не приємно.
  • Эксперт Rozetka

   Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.