Особливості і переваги кавомашин Electrolux

В Європі і далеко за її межами великим успіхом користуються кавомашини Electrolux, які ідеально підходять як для офісу, затишних кафе, так і для дому. В асортименті знаменитої торгової марки представлена функціональна і надійна техніка нового покоління. Її ціна повністю відповідає бездоганному стилю, високій якості і продуманості кожної деталі.

Всі брендові прилади розробляються з урахуванням побажань і думки клієнтів, виготовляються з першокласних матеріалів із застосуванням новітніх технологій. Вони вигідно відрізняються стильним і ергономічним дизайном, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, великою кількістю функцій і енергоефективністю. Пристрої гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр, не створюють труднощів з експлуатацією. Процес приготування кави повністю автоматизований і займає мінімум часу, що у поєднанні з невибагливістю техніки у догляді гарантує повне задоволення від використання.

Інноваційні технології й сучасні рішення виробника

Залежно від моделі кавомашини Електролюкс мають різні особливості. Застосування спеціальної технології дало можливість поліпшити читаність РК-дисплея високої контрастності HighContrast™ завдяки особливій блакитній підсвітці. Вдосконалений функціонал радує набором потрібних опцій, серед яких:

 • одночасне приготування 2-х чашок,
 • вибір об’єму порції,
 • регулювання міцності кави,
 • регулювання ступеня помелу,
 • подавання гарячої води для чаю,
 • подавання пари,
 • підігрівання кавника,
 • підігрівання чашок,
 • автозапуск у певний час,
 • захист від потрапляння води всередину пристрою,
 • автовимкнення,
 • автоматичне очищення від накипу.

Вбудована система фільтрації води забезпечує ідеальний смак і аромат готових напоїв. Універсальна функція збивання молока відповідає за легке приготування класичного еспресо. Завдяки змінному фільтру для води свіжий смак кави гарантований на довгі роки. Знімний резервуар для води передбачений для простоти виймання і зручності наповнення. Для захисту пластини під час знімання з неї кавника розроблена протикраплинна система.

Типи кавомашин Electrolux у каталозі ROZETKA

На сайті запропоновані різні моделі кавомашин Electrolux, а також кавоварки цього виробника. Всі вони діляться на три типи:

 • краплинні — технічно прості кавоварки з нагрівачем, в яких гаряча вода проходить через фільтр з меленою кавою й поступово скрапує у резервуар для готового напою, зазвичай не мають багато додаткових функцій і коштують дешевше;
 • ріжкові — характеризуються формою маленької ємності для кави, яка має вигляд своєрідного ріжка, і дає змогу водяній парі швидко проходити через відсік, а також можливістю вручну керувати і налаштовувати безліч параметрів приготування, експериментуючи з рецептами;
 • автоматичні — максимально прості у користуванні кавомашини, в яких усі вузли з'єднані електронною мікросхемою у загальний механізм для контролю над процесом приготування.

Як визначитися з вибором

Більшість запропонованих у каталозі моделей створені спеціально для домашнього використання. Окремі апарати належать до групи професійних, знаходять своє місце на кухні або у залі різних закладів громадського харчування. У прагненні задовольнити запити кожного покупця виробник випускає і побутову техніку, яка встановлюється окремо, і вбудовану, від білої, сірої і чорної до сріблястої.

Резервуар для води, яким оснащені прилади, може вміщати від 1 до 2 л, підбирається з урахуванням передбачуваного об’єму. Багато з них потребують мелену каву, інші — у зернах. Конструкція деяких пристроїв містить у собі такі додаткові елементи, як ємність для молока, контейнер длямеленої кави, знімний піддон для крапель. Охочим придбати кавомашину Електролюкс з капучинатором, треба звернути на нього особливу увагу. Ручний тип вимагає участі для збивання молока, автоматичний самостійно збиває до найніжнішої щільної пінки. Вся необхідна для ознайомлення інформація розміщена на сторінках товарів, які реалізуються з гарантією від виробника.

Обрано 90 товарів

Показати ще 30 товарів