Кава є традиційним напоєм для України. Вважається навіть, що першу кав'ярню в Європі відкрив у Львові один із задунайських козаків, після повернення з Османської імперії, де цей напій був відомий із давніх часів. Міф це чи правда — залишимо перевіряти істинність цього факту історикам. Однак, популярність кави на території нашої країни росте з кожним роком. Звісно, до італійців, які вживають понад п'ять кілограмів кави на душу населення за рік, нам ще далеко, проте, у трійку найпопулярніших безалкогольних напоїв кава увійшла і в Україні.

Приготувати ароматну каву можна багатьма способами. Серед них, споживачі все частіше віддають перевагу каві, звареній у краплинній кавоварці. Шанувальники кави віддають перевагу цьому типу кавоварок насамперед через їхню доступність, адже краплинні кавоварки набагато дешевші від зернових аналогів.

Як влаштована кавомашина краплинного типу

Електрична кавомашина краплинна складається з таких деталей: бак для води, нагрівальна плита, випарник, ємність для меленої (в дуже рідкісних випадках для зернової) кави, фільтр і кавник. Щоб легко уявити собі, як користуються краплинною кавоваркою, варто згадати американську перекусну, яку часто показують у заокеанських фільмах. Там симпатична офіціантка ходить залом з прозорим кавником і підливає каву майже кожному клієнту.

Принцип роботи краплинної кавоварки дуже простий. Вода перетворюється на пару, завдяки випарнику, конденсується у верхній частині кавомашини, після чого по краплині проникає крізь фільтр із кавою в кавник, який є на спеціальній плиті-нагрівачі, щоб уже готова кава не втрачала температуру.

Краплинні кавоварки зазвичай призначені для меленої кави. На відміну від США, у Європі їх купують для будинку або для невеликого офісу. У кафе та ресторанах європейці воліють пити каву, яка зварена із зерен у професійній кавомашині.

Як користуватися краплинною кавоваркою

Інструкція дуже нехитра. У чашу з фільтром (він може бути стаціонарним із сітки, а може бути змінним паперовим) засипаємо мелену каву. Зазвичай кладуть каву з розрахунку півтори чайної ложки на одну чашку. Наливаємо воду в призначене для цього відділення. Вмикаємо кавоварку. Чекаємо. Після того, як уся вода випарується, у кавнику на нас чекатиме ароматний напій.

У чому переваги краплинної кавоварки

Головною перевагою перед гейзерною кавоваркою, джезвою або туркою в кавоварки краплинного типу є об'єм приготованої кави. У краплинних кавоварках ви з легкістю зможете зварити 6-10 чашок кави за один раз. Крім того, ваша кава навряд чи «втече», адже краплинні кавоварки працюють від електрики й мають спеціальні запобіжники.

Побутує думка, що краплинні кавоварки не економні. Насправді, це не зовсім так. Кількість меленої кави визначаєте ви, зовсім не обов'язково наповнювати фільтр по вінця. Поготів наші люди далеко не завжди люблять дуже міцну каву, типу ристрето або еспресо. Крім того, серед моделей кавоварок краплинного типу є й зовсім невеликі, призначені для приготування однієї-двох чашок кави.

Фільтраційна кавоварка (так теж називають цей тип кавоварок) коштує недорого, порівнюючи з іншими типами електроприладів для приготування кави — як на теперішній час, далеко не остання перевага, чи не так?

Купити краплинну кавоварку можна на сайті ROZETKA. Тут представлена велика кількість моделей від світових та вітчизняних виробників. У виборі кавоварки звертайте увагу на відгуки користувачів.  Також ми радимо звернути увагу на кавоварки краплинного типу від фірм-виробників:

  • Філіпс — нідерландський бренд побутової техніки. Краплинні кавоварки Філіпс є в середньому ціновому сегменті. Деякі моделі обладнані функцією Aroma Twister, за якої спеціальна насадка всередині глечика перемішує напій, забезпечуючи рівномірний розподіл смаку, аромату та міцності кави.  
  • Редмонд — сучасний бренд міжнародної компанії, що динамічно розвивається і виробляє побутову техніку. Цей виробник приділяє велику увагу smart-технологіям. Краплинні кавоварки від цієї компанії насичені інноваційними функціями. Наприклад, функція автоматичного підігрівання готового напою в декількох температурних режимах або керування кавоваркою через застосунок у мобільному телефоні.
  • Бош — світовий лідер серед виробників побутової техніки взагалі й техніки для кухні, зокрема. Кавоварки Бош вирізняються простотою, компактністю і вишуканим дизайном.

Обрано 1232 товари

Показати ще 60 товарів