Роторна кавомолка — це спеціальний апарат, призначений для перемелювання кавових зерен. Ножові роторні кавомолки працюють за принципом звичайного домашнього блендера. На дні посудини на високій швидкості крутиться ніж, завдання якого різати або подрібнювати кавові зерна. На питання: «Як вибрати пристрій для подрібнення з ротаційними лезами?» експерти дали кілька порад. Важливо, щоб прилад мав непластмасовий, а металевий корпус, який набагато міцніший, ніж перший, і слугуватиме довше.

Особливості роторних кавомолок

З переваг відзначається похила форма. Це обумовлює цілий ряд плюсів. По-перше, це рівномірність помелу. Також вона вважається більш стійкою в такому положенні. Блокування — це й зовсім необхідна річ. Завдяки цьому, апарат ніколи не ввімкнеться самостійно. Функціонування почнеться тільки під час закривання кришки. Більшість споживачів відзначають безшумність. Це важливо для молодих сімей із маленькою дитиною.

З недоліків відзначають недовговічність деяких моделей. Особливо це стосується варіацій із пластиковими деталями й корпусом. Наприклад, ніжки з такого матеріалу дуже швидко стираються у разі регулярного використання.

Кавомолки роторного типу діляться на три різновиди:

  • Механіко-електричний. Відсутнє регулювання ступеня помелу. Чаша помелу зазвичай набагато більша, ніж у механічних типів. Знаходиться у середній ціновій категорії. Немає безлічі функцій для якісного подрібнення.
  • Механічний. Працюють завдяки м'язовій силі людини. Цей представник дробарок знаходиться у ціновій категорії нижче інших видів. Плюс помелу в тому, що швидкість подрібнення середня. У такий спосіб зерна слабо нагріваються й кава виходить досить якісною.
  • Електричний. Належить до найзручніших апаратів. У таких моделей зазвичай є дозатор меленої кави. Такий пристрій дає можливість контролювати ступінь дроблення й кількість меленої кави.

Для того, щоб купити роторну кавомолку, варто визначитися з метою її використання. Для початку потрібно подумати, як багато напою потрібно приготувати за один помел. Роторні кавомолки мають середню якість перемелювання й меншу потужність, порівнюючи з апаратами інших видів. 

У цих пристроїв середня ціна й маленький розмір, що дає змогу поставити такий пристрій навіть у шафку. Якщо потрібно приготувати декілька чашок за помел удома, прекрасним вибором буде відцентрова ножова роторна кавомолка.

Є класифікація за об’ємом. Згідно з цим розрізняють такі різновиди:

Перший варіант підійде для домашнього використання. Він відрізняється низькою вартістю. Друга варіація адаптована під заклади. Стане у пригоді в кав'ярнях із великим потоком відвідувачів.

Для більш рівного роздроблення роблять роторні кавомолки з похилим дном. Є машини із захистом двигуна від перегрівання. Вони мають систему блокування у разі сильного нагрівання агрегату. Кавомолки для дому мають гарні відгуки покупців. Аргументують тим, що можна приготувати смачну й ароматну каву в будь-який час. Це швидко, зручно і практично.

Обрано 537 товарів

Показати ще 60 товарів