Інтер'єр вбиральні доповнять практичні предмети — паперотримачі й полички, що мають різний дизайн і форми. Ці вироби популярні серед покупців уже багато років. Уявити квартиру без них просто неможливо, вони стали її частиною. Це не дивно: вони займають небагато місця. Уміщають досить потрібних предметів, зокрема шампунь, туалетне мило, пасту та інші гігієнічні засоби. Якщо помістити вироби на вмивальник або ванну, тюбики падатимуть, а щітки наповнюватимуть мікроби. Розміщувати туалетний папір на підлозі так само не гігієнічно, ліпше повісити його на тримач.

Різновиди паперотримачів і поличок

Сучасні виробники роблять усе, щоб зробити життя своїх споживачів комфортнішим. Є такі різновиди атрибутів ванної кімнати:

  • Тримачі для туалетного паперу. Вироби з досить простою конструкцією, часто із кришкою. Під нею сховано спеціальний залізний прут, на якому розташовують рулон. Розміщують тримач поряд із унітазом, є моделі, прикрашені візерунками чи малюнками, або однотонні варіанти. Кріплять тримач механічно або на присосках.
  • Тримачі санітарних накладок. Настінна річ, з отвором. Усередині серветки, які дістають по черзі. Товар буває пластиковий і залізний. Має привабливий зовнішній вигляд, моделі, розміщені у громадських місцях, мають протиугінну функцію. Власне там його можна найчастіше побачити.
  • Полички. Атрибут більшості ванних кімнат. Компактні полички вміщують багато гігієнічних предметів. Мають різні кольори, розміри й форми. Є підлоговий і підвісний варіант, кожен покупець вибирає потрібний для себе варіант.
  • Поручні. Вони мають кілька функцій. Іноді їх розміщують, щоб допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями або літнім людям. Є моделі, призначені для рушників. Вони набагато зручніші від гачків, з яких рушники часто злітають і погано просушуються. Багато людей розміщують такі предмети в туалеті, ванній та кухні.

Дизайнери розробляють різновиди паперотримачів і поличок, які дивують своєю екстравагантністю шанувальників затишку. Аксесуари для ванної кімнати давно стали майданчиком, щоб втілити творчі фантазії митців. Звичайний пристрій для розміщення туалетного паперу може бути мистецьким витвором. Примітивні гачки набувають форми тварин, каміння, дерев та інших предметів. Полички стають справжнім живим куточком або вражають своїм вишуканим мінімалізмом. Тримачі для серветок оздоблюють візерунками, надаючи приміщенню особливого позитиву.

Зараз не складно знайти предмети, які ідеально підійдуть до інтер'єру. Вибір настільки великий, що покупці розгублюються, прийшовши в магазин. Деякі навіть замовляють екслюзивний товар, щоб показати гостям свій індивідуальний стиль.

Матеріали

У виробництві використовують високоякісні матеріали. Зазвичай це міцний пластик, що витримує максимальні температури, легкий, його просто встановлювати. Він тішить багатою кольоровою палітрою, дешевий. Якщо він зламається, його замінення незначно вдарить по кишені.

Неіржавка сталь, часті контакти з водою спричиняють кородування, однак не в цьому разі. Неіржавкий матеріал має презентабельний вигляд, його тривало використовують. Саме з нього виготовляють більшість дрібничок, розташованих у найвологішому місці квартири. Цінова політика досить прийнятна, його може дозволити собі кожен. Є комбіновані вироби, які мають досить модний вигляд.

Інколи побутові предмети виготовляють зі срібла й навіть золота. Купити собі таку розкіш може не будь-хто.

Поради щодо вибору

Більшість домогосподарок турбує запитання, як вибрати паперотримачі та полички. Вони хочуть, щоб товар використовували не один рік і він мав добрий вигляд на тлі решти бутафорії. Передусім потрібно зважати на зовнішній вигляд виробу. Шви, особливості виготовлення підкажуть, наскільки якісно поставилися до їхнього виробництва. Пластикові конструкції можуть луснути під час транспортування, а покупець цього не помітить, тому варто бути уважнішим. Малюнок, якщо він є, мають наносити рівно. Не важливо, скільки коштує товар, він має бути якісний.

Кріплення — важливий атрибут. Присоски зручні, але можуть відпадати, якщо на них впливають зовнішні чинники. Ліпше добирати статичне кріплення, це стосується будь-якої продукції. Купувати товар ліпше у спеціалізованих магазинах або на перевірених інтернет-сайтах. Не зайве почитати відгуки або послухати поради друзів, вони підштовхнуть до правильного вибору.

Показати ще 60 товарів