Відгуки покупців про Епілятор BRAUN Silk epil 9 MBSES9 MaxBraun (TYPE 5378 100років) 7

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Ирина Ал
  • Продавець: Rozetka

  Гарний ніжний дизайн, відносно тихо працює, зручно і приємно по відчуттях тримати в руці, безболісно видаляє волосся на ногах, в пахвових западинах і в зоні бікіні. Дуже задоволена першим враженням до цього використовувала епілятор Braun Silk-epil SuperSoft це земля і небо по відчуттях. Комплектація мінімальна, але як на мене досить. Бритвеної насадкою той же дуже зручно користуватися в важко доступних місцях. Новий епілятор справляється зі своїм завданням відмінно, сподіваюся, що послужить мені довго.

 • Наталя Вікторівна
  • Продавець: Rozetka

  Придбала собі цей епілятор, дуже задоволена! Чудово підходить для епіляції рук і ніг, обличчя, зони бікіні - має насадки для цих частин тіла. Має дві швидкості, я користуюся швидкою і мені подобається. Працює тихо, у нього є підсвітка, водонепроникний - можна використовувати у ванні і душі, чиститься легко. Очищати можна спеціальною щіткою, яка є в комплекті, потім під водою. Ефект від епілятора тримається тижні три. Результат дуже хороший, гладка шкіра, ніякого врослого волосся, без подразнення. Робота від акумулятора у нього розрахована на 50 хвилин, без підзарядки вистачає на три рази. Епілятор зручний і простий у використанні, по ціні доступний. Мені сподобався!

  Переваги:
  Працює тихо, є підсвітка, водонепроникний - можна використовувати у ванні і душі, чиститься легко, ефект від епілятора тримається довго, результат дуже хороший - гладка шкіра, ніякого врослого волосся, немає подразнення, працює від акумулятора, зручний і простий у використанні, по ціні доступний.
  Недоліки:
  Немає
 • Лена
  • Продавець: Rozetka

  Это высокоэффективный и умный эпилятор. У него интересен интеллектуальный датчик, который управляет процессом эпиляции, а его красный сигнал корректирует все действия. Головка эпилятора широкая и удаляет сразу много волосков, которые удаляются сразу с корнем. Подсветка помогает увидеть и удалить даже самые тонкие волоски. После эпиляции кожа становится чистой, приятной, без побочных раздражений

 • Лариса Себестянович
  • Продавець: Rozetka

  Епілятором задоволена, швидко і комфортно видаляє волосся. Якісний і міцний, має стильний дизайн, добре прилягає до тіла. Плаваюча головка точно повторює контури тіла, можна використовувати з водою, довговічний і надійний. Епілятор добре тримає заряд і швидко заряжається, легко миється під водою, по ціні доступний. Сподобався епілятор, набагато краще і економніше ніж станки! РЕКОМЕНДУЮ!

  Переваги:
  Якісний і міцний, має стильний дизайн, добре прилягає, плаваюча головка точно повторює контури тіла, можна використовувати з водою, довговічний і надійний, добре тримає заряд і швидко заряжається, легко миється під водою, по ціні доступний.
  Недоліки:
  Немає
 • Ирина Ян
  • Продавець: Rozetka

  Отличный эпилятор модели BRAUN Silk epil 9 MBSES9. вполне доступная цена. Работает отлично, быстро удаляет волосы. 40 пинцетов, которые удаляют даже 0,5мм волоски. Очень довольна результатом, раздражений и воспалений на коже нет. Очень хорошая подсветка. Быстро заряжается. Очищается под струёй воды. Спасибо розетке. Рекомендую к покупке.

  Переваги:
  Качество
  Недоліки:
  Нет
 • Полина
  • Продавець: Rozetka

  Только попробовав провести процедуру эпиляции этим прибором, я поняла что такое современное бритье. Супер удобство - это подсветка, Благодаря плавающей головке, порезаться просто невозможно.Благодаря умному датчику, встроенному в эпилятор, регулируется степень давления на кожу, что позволяет сделать бритье безупречным. Широкая головка позволяет совершить процедуру бритья гораздо быстрее, так как захватывает большую площадь тела. И что самое удобное лично для меня. это - возможность бриться под струей воды.
  Аккумулятор заряжаю перед каждой процедурой, заряда хватает на всю процедуру.Теперь я больше не нуждаюсь ни в тальке после бритья, ни в антисептиках после бритья, кожа после процедуры не воспаленная, гладкая. Я очень довольна покупкой.

  Переваги:
  качественный товар
  Недоліки:
  никаких
 • Александр Пономаренко
  • Продавець: Rozetka

  Вот решил отзыв оставить. Увидел в интернете этот товар. Интересовала скорость. Это то, что надо. Не жалею.