Сьогодні мало хто готовий позбавити себе задоволення в постійному доступі до гарячої води. А тому все більше людей прагнуть обладнати будинки водонагрівачами, щоб не залежати від примх комунальних служб і забезпечити собі максимально комфортні умови. Найпопулярніший для цих цілей побутовий прилад — електричний бойлер з накопичувальним баком. Він простий у встановленні й експлуатації, а також гарантує швидке нагрівання й підтримання потрібної температури води. Бойлери знаменитого італійського бренда зі столітньою історією Zanussi, крім високої технологічності, вирізняються елегантним дизайном і здатні гармонійно пасувати до будь-якого інтер'єру або навіть стати його окрасою.

Як влаштовані бойлери Zanussi?

Усі накопичувальні водонагрівачі, і бойлери Зануссі — не виняток, улаштовані в такий спосіб:

  • зовнішній корпус нагрівача.
  • внутрішній накопичувальний бак місткістю від 10 до 200 л. Зазвичай виготовлений з неіржавкої сталі, покритої спеціальною емаллю або титановим напиленням.
  • термоізоляційний шар з поліуретану або поролону. Обволікає накопичувальний бак і знижує втрати тепла в ньому до мінімуму.
  • електронагрівач або ТЕН. Міститься в накопичувальному баці та відповідає за підігрівання води.
  • магнієвий анод. Потрібен для того, щоб внутрішнє покриття бака не піддавалося корозії.
  • термостат. Вимикає бойлер, щойно вода досягає потрібної температури.

Бойлери призначені на безпосереднє під'єднання до системи водоводу. У нижню частину бака, де розміщений ТЕН, надходить холодна вода. Там вона нагрівається й унаслідок конвекції піднімається нагору. З верхньої частини відбувається забір і подача води в гарячий кран.

Плануючи купівлю бойлера, варто звернути увагу на тип нагрівача, установленого у вибраній моделі. Є два різновиди ТЕНів:

  • мокрий. Нагрівальний елемент уміщений безпосередньо у воду й подібний до кип'ятильника. Через постійний контакт з рідиною схильний до корозії й досить швидко покривається накипом.
  • сухий. Має скляне або керамічне покриття й не контактує з водою. Це захищає ТЕН від накипу, тож бойлер слугує набагато довше. Відповідно ціни на такі нагрівачі вищі.

Характерні особливості бойлерів Zanussi

Якщо ви вирішили купити бойлер Zanussi, насамперед варто виділити для нього місце.  Більшість моделей призначена на вертикальний спосіб установлення, але частину з них можна вішати горизонтально. У таких приладах найчастіше є не один, а два незалежні нагрівальні елементи. Горизонтальний монтаж дає змогу заощаджувати простір, однак у вертикальному положенні вода в баку довше зберігає тепло.

Не останню роль відіграє й дизайн корпусу. Найпоширеніші форми апаратів:

  • циліндричні. Найпростіші у виробництві, а тому мають доступнішу ціну. Але такі прилади потребують багато місця і вдало припасувати їх в інтер'єр нелегко.
  • прямокутні. Високотехнологічні, мають товстіший шар теплоізоляції, а тому ліпше утримують тепло, що дає змогу заощаджувати електроенергію. Здатні створити ансамбль з меблевим гарнітуром, легко вбудовуючись у нішу між шафами. Дизайн деяких бойлерів Zanussi — наприклад, серії Mini зі вставками життєрадісних кольорів — і зовсім може бути самостійним і сміливим інтер'єрним рішенням.

За принципом керування водонагрівачі поділяють на механічні та електронні. Бойлери Zanussi другого типу забезпечені LCD-дисплеєм і можуть підтримувати температуру води точно до градуса.

Обрано 148 товарів

Показати ще