Українські компанії останнім часом усе частіше заявляють про себе як про постачальників надійної побутової техніки. Кліматичні пристрої — не виняток. Сьогодні одним із найпоширеніших брендів на ринку водонагрівачів називають бойлери Nova Tec. Їхнє виробництво налагоджене на потужностях підприємства «Гідропром», яке було створене на початку 2000-х років на базі колишнього заводу будівельно-опоряджувальних машин в Одесі. Водонагрівачі високої якості виробляють на заводі з 2001 року, і за час існування марки у всій Україні виросла велика дилерська мережа, а постійними покупцями компанії стали тисячі українців. Сертифіковані представництва бренда сьогодні розташовані в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Вінниці. 

Переваги накопичувальних водонагрівачів Nova Tec

Водонагрівачі Новатек зарекомендували себе на ринку як надійні агрегати для домашньої експлуатації. Незаперечною перевагою марки є те, що інженери передбачили особливості експлуатації в українських умовах і забезпечили практично всі моделі системою захисту від перепадів напруги. Це дало змогу бойлерам від Nova-Tec слугувати набагато довше за пристрої від інших марок, чутлива електроніка яких швидко виходила з ладу.

Одним із доказів високої якості водонагрівачів від цього бренда можна вважати відповідність усім українським стандартам якості, а також системі європейських стандартів ISO 9001.

Окремою перевагою бойлерів Новатек є їхній оригінальний, сучасний і водночас — ергономічний дизайн. Усі елементи керування розміщені дуже зручно як для розуміння принципів роботи пристрою, так і для простоти експлуатації.  

Також варто вказати на цілу низку переваг водонагрівачів Nova-Tec:

  • Зручність монтажу завдяки зручним і простим рішенням;
  • Універсальність, яка полягає в тому, що в каталозі компанії є накопичувальні моделі різного об'єму;
  • Високий рівень захисту від корозії, який виражається в застосуванні найсучасніших покриттів, а також використанні магнієвого анода збільшених розмірів;
  • Економічність бойлерів зумовлена застосуванням ефективних технологій, що дають змогу знизити витрати електроенергії на обігрівання;
  • Установлення в ряд моделей системи АнтиМікс, енергоефективного рішення, що дає змогу уникнути змішування води різних температур і, як наслідок — унеможливити перепади;
  • Контроль якості на всіх етапах виробництва, завдяки якому практично неможливо придбати неякісний виріб;
  • Порівняно низька ціна навіть на моделі з преміум-категорії, класу «Люкс».

Вибір нового бойлера Nova-Tec

Ключові характеристики, на які потрібно відразу звертати увагу під час купівлі — це об’єм, габарити й тип керування. Об’єм залежить від того, яка кількість осіб проживає в будинку або квартирі, а також від того, як часто використовуване гаряче водопостачання. Що стосується типу керування, то потрібно вибрати між надійним, але неекономічним механічним, або ж функціональним, ощадливим, але більш витратним варіантом — електронним. Також не зайвим буде звернути увагу на матеріал бака. Від цього залежить стійкість до корозії й довговічність усього агрегату.

Купити новий бойлер Nova-Tec можна в інтернет-магазині ROZETKA, у якому представлений великий вибір агрегатів від цього виробника. Якщо є охота, можна підібрати надійний і функціональний водонагрівач за привабливою ціною.

Обран 541 товар

Показати ще 60 товарів