Бойлери Bosch — гарантована якість

Накопичувальний бойлер Bosch — це надійний довговічний прилад для нагрівання води. Пристрої німецького бренду характеризуються високою якістю комплектувальних і складання. Їм не страшні накип і перепади тиску. Гнучкі налаштування дають змогу встановити потрібну температуру води і увімкнути нагрівання, перебуваючи в іншому кінці міста. Це можливо за наявності модуля Wi-Fi, яким оснащуються останні моделі водонагрівачів Бош.

У каталозі ROZETKA представлено дві серії агрегатів бренду. Перша — Tronic, вона містить великий вибір апаратів різного об'єму. Вони різняться за формою бака і функціями. Друга лінійка — Tronic Mini. У цій серії представлено компактне обладнання з невеликим резервуаром.

Як вибрати бойлер Bosch

За наявності водогрійного обладнання вдома завжди буде запас гарячої води. Її кількість залежить від місткості бака. Цю характеристику потрібно підбирати залежно від кількості користувачів. Місткість резервуара сильно впливає на ціну обладнання, тому з нею потрібно визначитися на стадії оформлення замовлення. Бренд пропонує пристрої такого об’єму:

  • 15 літрів;

  • 30 літрів;

  • 50 літрів;

  • 80 літрів;

  • 100 літрів;

  • 200 літрів.

15-літровий бойлер Bosch підійде для однієї точки водозабору. Його можна встановити в кухні для обслуговування мийки. Модель на 30 літрів буде чудовим рішенням для дачі, де не потрібно багато води на постійній основі. 50 літрів буде вдосталь для однієї людини. Агрегат з 80-літровим баком можна придбати для сімейної пари. Накопичувальні бойлери Бош 100 літрів чудово підходять для великої родини, гуртожитку або комунальної квартири.

Форма резервуара

Баки різняться за формою. У магазині ROZETKA представлені водонагрівачі Бош з такими резервуарами:

  • Slim — пристрої з плоскими накопичувачами; вони характеризуються компактним розміром і високою продуктивністю, проте такі моделі дорожче коштують;

  • круглі — агрегати опуклої форми; можуть бути доволі габаритними, тому їх не завжди можна вписати в маленьке приміщення;

  • циліндричні — класичні бойлери Bosch, характеризуються великим розбігом цін, об’ємів і характеристик;

  • прямокутні — такі апарати дорожчі у виробництві, відповідно, їхня вартість вища, але техніку такої форми зручно встановити в ніші або кутку; вона займе мінімум місця в кімнаті, тому таке обладнання часто купують для малогабаритного житла, де відчувається дефіцит метражу.

Матеріал бака — запорука довговічності

Під час купівлі бойлера Bosch потрібно звернути увагу на матеріал виготовлення накопичувача. Від нього залежить термін служби виробу. Німецька компанія виготовляє нагрівачі з баками з пластику, сталі та склокераміки. Накопичувач з пластмаси — найбільш бюджетне рішення. Але цей матеріал не завжди стійкий до перепадів температури. До того ж він доволі крихкий, може тріснути або зламатися через будь-який фізичний вплив.

Неіржавка сталь — найбільш популярний варіант. Такі бойлери Bosch не бояться впливу високої температури і води. Сталь не схильна до корозії і характеризується високою міцністю. Додатково у сталевому баку може бути передбачене внутрішнє покриття, яке збільшить термін роботи обладнання.

Склокераміка — міцний екологічно чистий матеріал, який не боїться нагрівання і води. Але за неї доведеться переплатити.

Спосіб встановлення бойлерів Bosch

Пристрої бувають вертикальними й горизонтальними. Перші моделі є найбільш популярними. Вони прості у виготовленні та встановленні. Їх кріплять або ставлять вертикально, завдяки чому елементи керування опиняються на рівні очей людини із середнім зростом. Горизонтальний агрегат стане чудовим рішенням для малогабаритного приміщення. Такий бойлер Bosch можна розмістити під стелею або біля підлоги. Він займе мінімум корисного простору в санвузлі, кухні або коморі.

Найчастіше пристрої для нагрівання води кріплять до стіни. Також компанія пропонує підлогові агрегати. Такі моделі характеризуються великим об'ємом, їх обирають для приватних будинків і громадських закладів.

Компактне обладнання можна розмістити біля точки водозабору. Такі бойлери Bosch встановлюються над мийкою або під раковиною в тумбі.

Який ТЕН кращий — "мокрий" чи "сухий"

Апарати оснащуються двома типами нагрівальних елементів. Їх називають "мокрими" й "сухими". Перший ТЕН отримав свою назву через те, що він розташований безпосередньо у воді. Такий елемент за принципом роботи схожий на кип'ятильник. Його головний мінус полягає в схильності до накипу. Великий плюс обладнання з "мокрим" нагрівачем — лояльна ціна.

Накопичувальні бойлери Бош із сухим ТЕНом характеризуються тривалим терміном служби і простотою ремонту. У таких моделях нагрівач захищений колбою, відповідно, він не контактує з рідиною. Така конструкція запобігає появі накипу, ТЕН слугуватиме довше. У разі виходу з ладу його легше замінити, ніж заглибний елемент. Техніка з "сухим" теном обійдеться дорожче.

Тип керування й потужність

Комфорт використання бойлера Bosch залежить від способу керування. Доступно чотири варіанти: гідравлічне, механічне, електронне, Wi-Fi. У першому випадку нагрівання вмикається під час впорскування у накопичувач струменя води. Механічне керування — це кнопки й реле. Електронне — передбачає наявність індикаторів і дисплея. Найпрогресивніший варіант — керування через Wi-Fi. За його наявності бойлер Bosch можна увімкнути, перебуваючи в іншому місті. До повернення додому вода буде нагріта.

Час, який йде на досягнення заданої температури, залежить від потужності. Вона варіюється у межах 1-24 кВт. Цей показник потрібно підбирати залежно від об’єму накопичувача. Що місткіший бак, то вищою має бути потужність.

Особливості онлайн-купівлі в інтернет-магазині ROZETKA

Магазин ROZETKA надає можливість купити бойлер Bosch в Україні онлайн. Перед оформленням замовлення можна порівняти характеристики різних моделей і почитати відгуки. Доступна купівля на виплат.

Обрано 421 товар

Показати ще