Французький концерн Atlantic — відомий у всьому світі виробник кліматичної та водонагрівальної техніки. На сьогодні чимала частка ринку баків для нагрівання води зайнята саме цією компанією, і це не дивно, оскільки висока якість, застосування сучасних технологій і доступні ціни зробили моделі від цього бренда дуже популярними як у Західній і Східній Європі, так і в інших регіонах.

Компанія утворилася в Західній Франції в 1968 році. Спочатку основним напрямом її діяльності було виробництво конвекторів для обігрівання, проте в 1978 році виходить у серію перший водонагрівач під торговою маркою Atlantic. Відтоді компанія постійно вдосконалювала технології та розробляла нові рішення, що дають змогу зробити процес нагрівання води максимально простим, безпечним і водночас економічним. За це відповідає спеціальний департамент у структурі компанії, у якому працюють одні з найкращих інженерів у світі.

Переваги бойлерів Atlantic

Практично всі моделі Atlantic можуть похвалитися такими перевагами:

 • Оригінальний дизайн, а також наявність різних видів і формфакторів агрегатів на ринку;
 • Максимальний рівень економічності та енергоощадження;
 • Спеціальні способи захисту від корозії та впливу жорсткої води на стінки агрегатів;
 • Доступна ціна;
 • Висока продуктивність, яка виражається у швидкому нагріванні води;
 • Наявність моделей із механічним і електронним керуванням.

Варто сказати про те, що економічність техніки Atlantic — це результат застосування низки розробок, починаючи від використання різних матеріалів для ТЕНів, закінчуючи встановленням термостатів, що дають змогу підтримувати чітко встановлену температуру та не витрачати електроенергію на зайве нагрівання. Практично всі моделі бойлерів від Atlantic мають спеціальне антикорозійне оброблення, що дає змогу набагато продовжити термін експлуатації металевого корпусу. Це особливо актуально в сучасних українських реаліях, де якість води потребує багато кращого, а її жорсткість фактично «вбиває» будь-які агрегати.

Різновиди бойлерів Atlantic у каталозі ROZETKA

За своєю формою, а також розміщенням агрегати ділять на такі типи:

 • Циліндричний горизонтальний або вертикальний;
 • Прямокутний;
 • Slim — створений у тонкому корпусі.

Що стосується модельних лінійок, то весь каталог ділиться на три великі групи:

 • Classic — найдоступніші агрегати. У їхній основі нагрівальний елемент, виготовлений із міді, а також магнієвий анод, розміщений у баку, який відповідає за запобігання корозійним процесам. Попри невигадливість конструкції, пристрої цього класу чудово зарекомендували себе на ринку завдяки простоті та надійності, а термін їхньої експлуатації найчастіше становить 10 і більше років.
 • Advanced — найбільша. Її представники — це здебільшого пристрої із середнього цінового сегмента, з наявністю додаткових функцій. Найчастіше цю лінійку представляють моделі O'PRO. Здебільшого представники цієї лінійки мають керамічні ТЕНи. Це дає змогу агрегатам видавати більше продуктивності, а також такі нагрівальні прилади стійкіші до корозії.
 • Premium — повністю виправдовує свою назву, оскільки в каталозі були зібрані всі моделі, які мають як чудові експлуатаційні характеристики, так і оригінальний дизайн. Електричні нагрівачі такого типу здебільшого мають електронне керування, що дає змогу встановлювати точну температуру. Особливо виділяються в лінійці моделі Atlantic Steatite. Більша частина їх має керамічні нагрівачі, а також титановий анод у системі, а також внутрішня поверхня оброблена спеціальним покриттям, яке запобігає появі корозії.

Додаткові опції бойлерів Atlantic

Вибираючи новий бойлер, варто звернути увагу на наявність таких функцій:

 • терморегулятор;
 • Еконагрівання, що дає змогу підтримувати температуру води та водночас — неабияк заощаджувати електроенергію;
 • Опція захисту ТЕНа від згоряння, якщо в баку немає води.

Купити бойлер Atlantic можна прямо зараз. Для цього потрібно вибрати вподобану модель і замовити її в інтернет-магазині ROZETKA, після чого бойлер буде доставлений за вказаною адресою якнайшвидше.

Обрано 142 товари

Показати ще 60 товарів