Важко підібрати місткий бойлер для використання в малогабаритних приміщеннях. Повнорозмірний об'ємом у 60 і більше літрів — не поміститься, малооб'ємного вистачить тільки на миття посуду та рук. Щоб позбавити людей цієї проблеми — були винайдені тонкі бойлери Slim.

Особливості та переваги вузьких водонагрівачів

Бойлер Slim — звужений варіант стандартного повнорозмірного бойлера. Встановлюють їх у приміщеннях із невеликою площею, де обмаль місця. Невелика ширина та габарити — головна особливість тонких водонагрівачів. Їх легко розмістити у вузьких отворах у ванній або на кухні. Крім того, заощадити простір приміщення можна і за допомогою правильно підібраного розміщення бойлера — вертикального або горизонтального.

 • Вертикальні прилади менш економічні, ніж горизонтальні, і займають більше місця. Треба пам'ятати, що монтувати вертикальні бойлери горизонтальним способом — не рекомендовано.
 • Горизонтальні — більш економічні та компактно монтуються під стелею, де нікому не заважають і не впадають в око. Але водночас вони трохи дорожчі.

Також можливо знайти універсальний тип бойлера, який підходить для встановлення у двох положеннях — вертикальному та горизонтальному.

Нагрівальні елементи в бойлерах Slim можуть бути двох типів:

 • Відкриті, вони ж «мокрі». Такі нагрівачі розміщені в баку та контактують із водою. Через це на них із плином часу з'являється накип, що зменшує термін експлуатації.
 • Приховані, або «сухі». Приховані ТЕНи розміщені в спеціальній колбі та не контактують із водою. Серед їхніх переваг виділяють — краще тепловіддання, тиху роботу та довший термін експлуатації. Також бойлери із сухим нагрівачем рідше потребують технічного обслуговування.

Як вибрати бойлер Slim?

Вибрати й купити тонкий бойлер вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA, де представлені серії вузьких водонагрівачів із докладним описом характеристик. Також в інтернет-магазині часто бувають знижки та акції, це дає можливість покупцям придбати товар за низькими цінами.

Визначаючись із конкретною моделлю, рекомендують приділити увагу таким чинникам, як об’єм, матеріал виготовлення, спосіб керування й інші.

 • Об’єм. Вибір залежить від кількості людей у сім'ї та призначення бойлера. Для миття посуду та рук підійде апарат з об'ємом 10-15 літрів. Водонагрівачі з об'ємом у 30-40 літрів підійдуть для душу та миття посуду однією людиною. Що стосується більш об'ємних пристроїв, з об’ємом 80 л або 120 л — вони рекомендовані сім'ям від 3 до 6 осіб для душу або ванни.
 • Матеріал виготовлення. Важливо правильно вибрати покриття бака — воно може бути з емалі або неіржавкої сталі. Емаль вважають менш надійною та нестійкою до пошкоджень і корозій. Неіржавка сталь — надійний і довговічний матеріал, стійкий до появи механічних пошкоджень.
 • Тип керування — механічний або електронний. Механічне керування забезпечують поворотні перемикачі зі стрілкою, яка вказує на температуру й інші параметри. Електронний спосіб керування вважають точнішим і сучаснішим. Він представлений із механічними або сенсорними кнопками та дисплеєм. На дисплеї зображається інформація про роботу агрегату. За допомогою електронного керування користувачі легко визначають і встановлюють потрібні параметри роботи.

Додаткові режими роботи й опції для захисту

 • Захист від короткого замикання й перегрівання. Забезпечує вимикання пристрою в разі стрибків напруги й інших несправностей.
 • Захист від корозії та шкідливих бактерій. Бак виготовлений з антибактеріальним покриттям, яке не дає розмножуватися мікроорганізмам.
 • Ощадливий режим. Пристрій у цьому режимі споживає меншу кількість електрики, ніж зазвичай.
 • Режим «відпустки». Можна активувати, якщо користувач їде або довго відсутній. Бойлер у цей час не нагріє воду вище за 10 градусів, у такий спосіб працюючи в режимі антизамерзання.
 • Режим «Smart». Пристрій запам'ятовує кількість використаної води за 7 днів, регулюючи кількість і температуру підігрівної води, у такий спосіб підбираючи більш економічний режим використання.

Популярні виробники вузьких бойлерів

Від виробника безпосередньо залежить якість роботи приладу. Популярними є бойлери брендів Atlantic, Gorenje, Ariston, Willer.

Компанія Atlantic випускає бойлери з функцією «подвійного бака», переважно із сухими ТЕНами. Серед переваг бойлерів Slim Atlantic виділяють тиху роботу, компактність, простий спосіб монтажу та довговічність.

Willer — сербська компанія, яка виготовляє плоскі водонагрівачі з неіржавкої сталі об'ємом у 50-80 літрів. Представлені вони серією Elegans у різних колірних рішеннях.

Gorenje випускає маленькі бойлери з об'ємом у 30 літрів і великі з об’ємом від 120 л до 200. Продукція виробника економічна завдяки опції EcoSmart. Мають здебільшого відкриті ТЕНи. Баки виготовляють із неіржавкої сталі з емальованим покриттям.

Обрано 1236 товарів

Показати ще 60 товарів