Для тих, хто веде здоровий спосіб життя, фітнес-блендер стане незамінним пристроєм для приготування смачних і корисних коктейлів. Всього за кілька хвилин ви зможете приготувати свій ідеальний смузі та насолодитися його неповторним смаком. Фітнес-блендер — це швидкий і легкий спосіб подрібнити не тільки ягоди, фрукти й овочі, а й горіхи чи навіть лід. А на виході ви завжди отримаєте корисний напій, збагачений вітамінами та поживними мікроелементами.

Особливості фітнес-блендера

На відміну від звичайних стаціонарних і заглибних моделей фітнес-блендер має більш вузьку спеціалізацію. Якщо до комплектації класичного обладнання може входити до 10 різних насадок, то у фітнес-блендері їх максимум три:

  • Подрібнювач — головна насадка, призначена для перемелювання продуктів до однорідної маси; впорається як із м'якими, так і твердими компонентами. Подрібнювач має дво- або чотирилопатевий ножі.
  • Млинок — невелика склянка, в основі якої розташований ніж. Має захисну кришку, що перешкоджає розбризкуванню рідини. Млинок підходить для подрібнення горіхів, кави, зелені та інших продуктів.
  • Для колення льоду — насадка з чотирма лопатями, розташованими під різними кутами; дає змогу отримати кубики льоду, а також крижану крихту.

Критерії вибору фітнес-блендера

В інтернет-магазині ROZETKA представлені тільки якісні та надійні фітнес-блендери брендів зі світовою репутацією: Electrolux, Gorenje, Kenwood, Scarlett, Saturn, Sencor, Tefal тощо. Але, перш ніж купити фітнес-блендер, рекомендуємо ознайомитися з декількома корисними порадами щодо вибору.

Передовсім потрібно враховувати потужність пристрою. В каталозі ROZETKA представлені моделі з таким діапазоном потужності:

  • 300-499 Вт;
  • 500-699 Вт;
  • 700-900 Вт;
  • більше ніж 900 Вт.

Саме від потужності залежить якість подрібнення продуктів і термін експлуатації обладнання. Якщо ви не плануєте перемелювати лід та інші тверді продукти, досить буде моделі потужністю до 700 Вт.

По-друге, об’єм чаші. Для приготування поживного коктейлю на одну людину буде вдосталь чаші на півлітра та менше, для великої родини — від 1,5 літра. Також на сайті ROZETKA в продажу є портативний ручний блендер-шейкер — переносна пляшка, на дні якої розташована насадка для подрібнення. Перевага блендер-шейкера — ним можна готувати поживну суміш прямо під час тренування.

Також не потрібно забувати про швидкісні режими. Для приготування ідеального смузі потрібно мінімум дві швидкості. У продажу є моделі, у яких передбачено більше ніж 10 режимів швидкості.

І наостанок, матеріал чаші. У каталозі представлені фітнес-блендери як із пластиковими, так і зі скляними чашами. Скло не має сторонніх неприємних запахів, пластик ж із часом темніє, проте не б'ється.

Фітнес-блендер простий у керуванні. Робота пристрою може здійснюватися від акумулятора або батарейок. Блендер легко розбирається й миється. Дозволено використання мийних засобів. Після миття всі деталі рекомендовано гарненько протерти, висушити та зібрати.

Обрано 887 товарів

Показати ще 60 товарів