Великий список різноманітних страв за невеликий відрізок часу — це просто, якщо заглибні блендери вже функціонують у кухонному просторі. Переважно, це не тільки різні супи-пюре або дитячі суміші, а й безліч основ під страви на щоденний стіл. Головна відмітна риса цієї продукції — швидкість приготування будь-чого. Це залежить безпосередньо від потужності кожної одиниці. Двигун приладу сприяє тому, що пристосування робить у десятки разів більше обертів за хвилину, ніж міксер, а звичайні вінчики й поготів. Головне, що відрізняє сучасний девайс від товару, який виходить з активного вжитку, це наявність ножів. Така деталь дає змогу системі з подрібнювачем перемелювати тверді елементи, починаючи від горіхів, продовжуючи льодом.

Галузі роботи заглибних блендерів

Саме заглибний блендер може збити яйце на піну й замісити тісто на млинці. Менш підходить для приготування коктейлів, але може накришити панірування для м'ясних виробів. Це незамінний елемент для дому, зобов'язаний бути на будь-якій кухні. Щодо будови, то це ручка з набором різних насадок. Часто вони йдуть у стандартному переліку. Така конструкція сприяє роботі з ємностями будь-якого типу, але виробник наполягає на використанні оригінальної продукції і спеціалізованого посуду.

Особливістю є постійне перебування заглибного блендера в руці. Це і є головна відмінність від стаціонарного. Але річ у тім, що такою машиною можна працювати кілька хвилин, після певного часу, їй потрібно давати можливість відпочинку. Але найчастіше це не вимагає більшого часу, адже з високим показником потужності, девайс справляється з усім за лічені хвилини. Також, у зберіганні він компактний і дуже зручний. Його підвішують у спеціально облаштоване місце на стіні або ховають до шафи. Ціна такого обладнання може варіюватися, але вона однаково буде меншою, ніж вартість стаціонарної моделі.

Питання вибору продукції

Відповідаючи на питання, як обрати продукт максимально якісний і довговічний, варто прислухатися до відгуків досвідчених користувачів, чия критика або похвала ґрунтується на фактах. Перше, на що потрібно дивитися — це потужність девайса. Вона має межу від 150 Вт до 1200 Вт. Для щоденного використання продукт варто обирати з огляду на те, яка їжа на кухні з'являється. Для приготування м'ясного фаршу не підійдуть найменші позначки, для льоду вже потрібно обирати середні. Стандартна риса — це 700 Вт. Вона часто імпонує багатьом продуктам харчування й може легко взаємодіяти з ними.

На обладнанні наявна розмітка з різними швидкостями. Часто поруч із цифрами є позначення в знаках або в малюнках, що сприяють швидкому вникненню в суть. Це формальний поділ на те, з якою швидкістю варто працювати з тим чи іншим продуктом. Приємним бонусом є наявність імпульсного режиму. Ця функція слугує для максимальної зручності в процесі приготування. А саме, це безпосередня можливість перемикання швидкостей у мить контакту з їжею, без шкоди для процесора інструмента. Варіантом її встановлення можуть бути ручні параметри. Також, до комплекту входить безліч деталей. Обов'язковими є насадки і ємності.

Комплектуючі та додаткові деталі

Заглибні блендери завжди йдуть разом із чашею, і до них обов'язково додаються елементи для збивання, нарізання та іншого. Стандартним можна назвати набір із трьох насадок. Перший — основний елемент. Це формальне продовження ручки-двигуна з ножем у невеликому заглибленні. Працює за принципом швидкого руху ножа навколо своєї осі. Йде в наборі з будь-яким товаром такого типу, і слугує для приготування супів-пюре, коктейлів, базового нарізання овочів тощо. За аналогією з міксером, сюди також додається і вінчик для збивання. Відмінність у тому, що швидкість обертів, яка залежить від потужності процесора, набагато більша, тому і продуктивність виконаних дій вища.

Такий перелік дає змогу з'єднати 3 в 1, і показати багатогранність цього девайса. Тому він має популярність і з кожним днем стає більш запитаним на ринку продажів. Крім цих елементів, у комплекті може бути ще й вакуумний насос. Сьогодні це корисна річ, адже багато хто, для тривалого збереження, полюбляє ховати продукти у вакуумні контейнери. Основні матеріали виготовлення блендерів — метал і пластик. Ціна варіюється залежно від наявності основних і додаткових елементів під рахунок, матеріалу, форми і якісного виробника.

Обрано 4000 товарів

Показати ще