Для чого потрібне біде

Біде – сантехнічний виріб, який візуально схожий на невелику ванночку. Також воно може бути сконструйоване за принципом класичної раковини з компактними габаритами. Основним призначенням є виконання природних гігієнічних процедур після відвідування туалету. Однак крім цього такі пристрої мають деякі паралельні призначення.

Біде здатне виконувати безліч корисних функцій і приносить чимало зручності в життя свого власника. Однак далеко не кожен знає, як користуватися подібною сантехнікою. Так, з її допомогою набагато зручніше мити ноги: для цього не потрібно долати перешкоди як-от ванна чи користуватися душовою насадкою. 

Воно допомагає найменшим членам родини ознайомитися з базовими поняттями особистої гігієни. Дітям набагато зручніше й цікавіше мити руки, вмиватися й чистити зуби у своїх особистих маленьких умивальниках. Також такі сантехнічні вироби приносять чимало користі людям з обмеженими фізичними можливостями.

Іноді біде використовується і як унітаз. Його можуть встановлювати в громадських місцях, зокрема в туалетах для чоловіків. За своїм форматом воно, особливо настінні моделі, багато в чому схоже на звичайний пісуар. 

У нашій країні та прилеглих державах біде ще тільки розпочинатиме здобувати неабияку популярність. Проте європейці вже давно змогли оцінити всі переваги користування такими виробами. Вони ж і змогли вдосконалити конструкції, повністю підстроївши їх під міркування комфорту та зручності. У такий спосіб визначилися дві основні категорії сантехнічних виробів зазначеного типу:

  • Підлогові. Являють собою стандартні моделі, які встановлюються прямо на підлогу. Вони вирізняються максимальною зручністю в користуванні та простотою в монтуванні. Для встановлення таких пристроїв буде потрібно досить багато вільного простору. Тому найчастіше їх встановлюють у ванних кімнатах великого розміру.
  • Підвісні. Такі біде встановлюються прямо на стіну. Так вони не займають додатковий простір, який потрібен підлоговим моделям. Підвісні вироби оптимально підходять для компактних ванних кімнат, у яких економиться якомога більше вільної площі. Підвісні моделі характеризуються досить складними вимогами до встановлення. Тому їхнє монтування варто довіряти кваліфікованим фахівцям.

Як вибрати біде

Вибір біде вимагає досить серйозного ставлення. Щонайперше, потрібно прийняти рішення щодо оптимальної конструкції зазначеної сантехніки. Для цього потрібно врахувати особливості планування ванної кімнати або туалету й індивідуальні переваги мешканців. 

Не меншої уваги потребує і вибір компанії-виробника. Найбільш якісні й довговічні предмети сантехніки виготовляє торгова марка Cersanit. Вона завоювала визнання клієнтської аудиторії завдяки високоякісним товарам із чудового матеріалу. Біде від цього виробника вирізняються цікавим вишуканим дизайном. 

Щоб зрозуміти, як себе проявляє певна модель, потрібно переглянути відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про всі переваги й недоробки конкретних варіантів, допомагаючи зробити оптимальний вибір.

Показати ще 60 товарів