Сьогодні кожна людина намагається забезпечити максимально комфортні умови проживання для себе й своєї сім'ї, тому вибирає сучасну сантехніку. У магазинах представлений великий вибір унітазів різних форм і конструкцій. Щоб забезпечити безперебійну роботу цього пристрою, потрібно підібрати бачок для унітаза. Цей елемент слугує резервуаром для води, контролює її рівень і забезпечує зливання.

Подібні вироби виготовляють із фаянсу, металу, кераміки та пластику. Перший варіант найбільш популярний, оскільки має пористу структуру, невелику вагу й чудові гігієнічні властивості. Також доволі поширена кераміка. Цей матеріал найбільш дорогий і не такий міцний, але має презентабельний зовнішній вигляд і підкорює своєю білістю. Пластикові та металеві варіанти вибирають украй рідко, попри їхню довговічність. Вони незручні в експлуатації й погано вписуються до інтер'єру.

Які типи бачків для унітаза бувають?

Сучасні дизайнери розробили різні конструкції. Вони відрізняються залежно від місця й способу встановлення. Моноблочний бачок для унітаза — найбільш популярний і звичний. Зазвичай він продається в комплекті або є цілісним із туалетом. Підвісні моделі встановлюють на висоті від 150 см і з'єднують зі зливною чашею за допомогою спеціальної труби. Якщо раніше подібні вироби приховували за фіранками й настінними панелями, то зараз їх переважно монтують у стіну.

Додатково вирізняють бачки для унітаза з кнопкою й штоком. Виробники виготовили моделі з різними режимами зливання. Наявність декількох кнопок дає змогу спускати воду безперервно, що дає змогу заощадити на оплаті комунальних послуг. Деякі вироби мають функцію «старт-стоп». Штоковими бачками керують за допомогою підняття гумової головки або важеля на шнурку.

Також у продажу представлені моделі з боковим і нижнім підведенням води. Обидва способи за зручністю й функціональністю не відрізняються. Завдяки патрубку вдається позбутися специфічного «дзюрчання» води. Дизайнери рекомендують віддавати перевагу виробам із нижнім підведенням води. Завдяки приховуванню водопровідних труб і шлангів удається надати санвузлу привабливий вигляд.

Як вибрати бачок для унітаза?

Під час заміни сантехніки будь-яка людина прагне підібрати оптимальну модель, яка відповідала б основним вимогам, була функціональною, довговічною й відповідала фінансовим можливостям клієнта. Щоб придбати потрібний виріб, фахівці радять урахувати такі рекомендації:

  • Роздільний тип конструкції дасть змогу встановити бачок на будь-якій висоті над унітазом. Такий варіант сильно шумить, але доволі практичний. Підійде для санвузла оформленому в стилі ретро.
  • Компактний бачок для унітаза є найпоширенішим типом і встановлюється прямо на конструкцію.
  • Приховані й застінні моделі встановлюються на спеціальних контейнерах у нішу. Розкриває їхню наявність лише акуратна панель зі спусковою кнопкою. Подібне рішення дає змогу кардинально змінити дизайн вбиральні.
  • Найбільш практичним спусковим механізмом є розташована на поверхні бачка кнопка.
  • За способом дії механізми бувають ручні й автоматичні. Перший варіант дає змогу використовувати певну кількість води, що приваблює клієнтів.
  • Колір чаші краще вибирати відповідно до інтер'єру санвузла й такого ж відтінку, як і сам виріб.

Також варто вибирати моделі бачків для унітазів перевірених виробників. Сантехніка Cersanit є лідером на польському ринку й пропонує продукцію з унікальним дизайном високої якості. Компанія вже понад 12 років виробляє ванни, умивальники, біде, унітази та інші вироби й зуміла заслужити довіру користувачів.

Перед здійсненням купівлі треба ознайомитися з відгуками про вподобану продукцію, щоб точно бути впевненим в отриманні якісного товару. У разі виникнення питань, проконсультуйтеся з менеджерами або перегляньте відеоогляди.

У разі коректного використання й дбайливого догляду сантехніка справно прослужить упродовж тривалого часу.

Показати ще 60 товарів