Автомати захисту від перепадів напруги: якими вони бувають

Автомати захисту від перепадів напруги — це група спеціалізованих приладів, які допомагають зберегти технічну апаратуру від коливань показників електромережі. Особливо відповідного захисту потребують домашні електроприлади. Надмірно висока напруга є прямим шляхом до ламання такого обладнання. За низьких показників якість його функціонування стає набагато нижчою. Такі проблеми здатна вирішити спеціалізована автоматика, яка візьме на себе регулювання.

Автомати захисту від перепадів напруги підходять для контролю дії безлічі приладів, зокрема: для холодильника, для комп'ютера, для пральної машини. Вони здатні нормалізувати подання електрики, від якої залежить працездатність перерахованих вище приладів. Отже, власник такої апаратури може бути цілком упевненим у її довговічності.

Автомати захисту від перепадів напруги мають вигляд компактних, невеликих пристроїв. У їхньому корпусі розташований пристрій, що контролює стабільне функціонування електричної мережі. Там само розміщений спеціалізований роз'єднувач навантаження. Центральним елементом автоматики виступає стандартний компаратор. Деякі моделі функціонують за допомогою відповідних мікропроцесорів.

Від центрального елемента безпосередньо залежить методика і якість роботи пристрою. Зокрема, моделі, які працюють на основі мікропроцесора, характеризуються м'якшим спрацьовуванням регулювання порогів напруги. Тому для активного використання або ж для контролю мережі, від якої залежить велика кількість електроприладів, краще вибирати мікропроцесорну автоматику.

Головною перевагою таких пристроїв є неймовірно висока швидкість спрацьовування. Для того, щоб стабілізувати напругу, йому знадобиться частка секунди. У такий спосіб автомати захисту від перепадів напруги мають дуже високу ефективність за перевантаження мережі і всіляких аварійних ситуаціях.

Основною відмінністю такого обладнання є кількість фаз. За цим принципом така апаратура розподіляється на однофазні та трифазні моделі. Перші більше поширені для використання в домашніх умовах. Варіації трифазного типу є оптимальним рішенням для промислової експлуатації.

Як вибрати автомати захисту від перепадів напруги

Вибираючи таку техніку, завжди потрібно орієнтуватися на виробника. Кожна компанія наділяє свої прилади індивідуальними характеристиками, виробляючи їх за власними технологіями. Тому, вибираючи оптимальний варіант, завжди потрібно враховувати «почерк» виробника. Зокрема, високоякісні автомати захисту від перепадів напруги виготовляє торгова марка Zubr. Її фахівці постійно працюють над впровадженням нових технологічних рішень, роблячи свою автоматику максимально продуктивною.

Важливо, щоб потужності апаратури було досить для убезпечення всіх домашніх електроприладів. Автомати захисту від перепадів напруги рекомендується вибирати з розрахунком на 20-30-відсотковий потужнісний запас. Так, потенційний покупець може бути повністю впевненим у тому, що прилад зможе впоратися і з додатковою побутовою технікою.

Необхідно враховувати і відгуки попередніх покупців. Вони нададуть корисну інформацію про те, як проявляє себе обрана модель упродовж експлуатації. Такі дані допоможуть визначитися з конкретним варіантом. Знайти відгуки можна прямо на сайті інтернет-магазину.

Автомати захисту від перепадів напруги

Показати ще 6 товарів