Форма бака
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Габарити (ВхШхГ)
 • 109.2 х 49 х 31 см
Вага
 • 33 кг
Тип керування
Тип встановлення
 • Зовнішнє регулювання температури
 • Захист від перегріву
 • Сухий ТЕН
 • Електронне управління

Опис Бойлер ATLANTIC Vertigo Steatite WI-FI 80 MP 065 F220-2-CE-CC-W (2250W) white

Atlantic Vertigo Steatite WI-FI — електричний водонагрівач вузької прямокутної форми з вбудованим модулем WI-FI та інтелектуальним керуванням. Він характерний своєю ергономічністю, а також здатний ощадити витрати електроенергії.

Компактне і зручне розміщення
Дизайн водонагрівача Atlantic Vertigo Steatite WI-FI розроблений для компактного розміщення в нішах, у меблях або приміщеннях з обмеженим простором. Плоска прямокутна форма, глибина всього 310 мм, можливість монтажу вертикально або горизонтально — все це дає змогу «вписати» водонагрівач практично в будь-який інтер'єр.

Керування: сенсорне, дистанційне, автоматичні режими
Проста й інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель відображає показники поточної роботи водонагрівача, а також інформує про можливі збої завдяки функції самодіагностики.

Під час під'єднання до WI-FI Ви можете дистанційно керувати та відстежувати роботу обладнання з будь-якого місця й у будь-який час за допомогою смартфона, планшета, ноутбука або комп'ютера через застосунок Cozytouch Atlantic.

Водонагрівач Vertigo Steatite WI-FI обладнаний спеціальним режимом настроювань, який ви можете регулювати залежно від поточних потреб. Ці функції гарантують максимальний комфорт і енергозбереження.

У разі ввімкненого режиму «Eco+mode» водонагрівач автоматично працює відповідно до ваших звичок, що дає змогу оптимізувати витрати води впродовж тижня.
Завдяки функції «Boost» раптова та непередбачена потреба в гарячій воді не буде проблемою — 1 душ менш ніж за 30 хвилин.
У період тривалої відсутності користувача рекомендується вибрати режим «антизамерзання 7 °C» — водонагрівач автоматично підтримуватиме температуру води в баку на рівні +7 °C

Double tank і steatite technology: надійність і довговічність
У конструкції Atlantic Vertigo Steatite WI-FI використовується Double Tank Technology — два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієвих аноди. Один із баків є основним, другий — допоміжним.

У кожному з баків водонагрівача застосовується «сухий» стеатитовий нагрівальний елемент. Такий ТЕН захищений сталевою емальованою колбою й не контактує з водою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії, накипу та забезпечує тривалий термін експлуатації водонагрівача.

DIAMOND-QUALITY ЕМАЛЬ — оптимальний захист від корозії
Робочий бак і колба ТЕНа покриті емаллю з вмістом цирконію — 100% захист від електрохімічної корозії й додаткові антибактеріальні властивості

Економія електроенергії
Одна з ключових переваг водонагрівачів Atlantic Vertigo Steatite WI-FI — їхня економічність. Надточний електронний термостат і екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності дають змогу максимально знизити тепловтрати та зменшити енергоспоживання до 15%.
Завдяки мобільному застосунку Cozytouch Atlantic Ви можете ефективно керувати роботою обладнання для ще більшого зниження витрат на електроенергію.

Характеристики Бойлер ATLANTIC Vertigo Steatite WI-FI 80 MP 065 F220-2-CE-CC-W (2250W) white

Об'єм, л
Потужність ТЕНів
 • 1 x 750 Вт
  1 x 1500 Вт
Індикатор температури
 • Електронний
Регулятор температури
 • Відкритий (на корпусі)
Форма бака
Час нагріву
 • 3.19 год
Матеріал внутрішнього бака
 • Сталь
Потужність, Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Габарити (ВхШхГ)
 • 109.2 х 49 х 31 см
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Евгений Попов
  • Продавець: Rozetka

  Почему в гарантийном талоне Розетки указана гарантия 24 месяца и ни словом о гарантии на бак 84 месяца?

 • Вадим Лебедь
  • Продавець: Rozetka

  Атлантик с wi fi опозорился

  Переваги:
  Красивый,тонкий,удобно управлять
  Недоліки:
  Кривое wi fi,видать мозгов нехватило в дорогой бойлер поставить такую лажу.Кто будет покупать из за вай фай то не советую,если сам бойлер нужен то все гуд берите смело.Тему вай фай решил -розетка wi fi
 • Алексей Нестеренко
  • Продавець: Rozetka

  Розетка у вас не работает функция уведомить меня на отсутствующем товаре. Бойлера ATLANTIC товара еще 2 дня назад не было, а вот он появился и никак не сообщили ни на почту, на пуш уведомление на телефон.

Дивитися всі відгуки →

Відео з Бойлер ATLANTIC Vertigo Steatite WI-FI 80 MP 065 F220-2-CE-CC-W (2250W) white

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.