Tosot — торгова марка компанії «Gree Electric Appliances», яка вважається одним із лідерів серед виробників кондиціонерів. Зареєстрована торгова марка була 2003 року для виготовлення компресорів, а 2009 року компанія випустила перший кондиціонер.

Переваги кліматичного обладнання Tosot

Кондиціонери Tosot випускаються для побутового та промислового застосування. Прилади відповідають міжнародним стандартам якості, вирізняються привабливим дизайном і довгим терміном експлуатації. Кліматичне обладнання обладнується технологією самодіагностики, інтелектуальною системою розморожування зовнішнього блоку й економічним енергоспоживанням. Основні переваги

 • Швидка швидкість охолодження або обігріву приміщення.
 • Тиха робота навіть на високих швидкостях.
 • Захист від стрибків перенапруги.
 • Пам'ять, яка відповідає за запам'ятовування останніх параметрів.

Модельні категорії побутових кондиціонерів Тосот

Побутові спліт-системи Tosot привертають покупців лояльною вартістю та якістю. Технічне обслуговування та ремонт агрегатів також вирізняються демократичною ціною через надійні виробничі матеріали й комплектуючі.

У побутовій категорії представлені настінні спліт-системи, які застосовуються в будинках і квартирах. Цю категорію представляють 6 модельних ліній пристроїв.

 • Natal. Пристосування цієї серії вирізняються дизайном. Вони вироблені у двох кольорах із чіткими геометричними формами. Внутрішній модуль і кондиціонер вирізняються компактними габаритами. Обладнуються зимовими комплектами White Frost і Black Frost і функціонують за температури до -43 градусів.
 • Lyra. Дизайнерське виконання моделей цієї серії заслуговує на особливу увагу. Модифікації виготовлені в білосніжному кольорі з цифровим індикатором температури збоку пристрою. Крім дизайну, відрізняються продуктивністю від 2.25 до 8 кВт.
 • Lord і Lord Euro 2. Ідеальний варіант для розміщення в дитячій кімнаті. Кондиціонери цих лінійок працюють у тихому режимі, але на високій потужності. Отже, вони якісно обігрівають або охолоджують кімнату та не турбують малюка. Крім того, щоб дитина дихала очищеним повітрям, вони обладнуються фільтрами очищення й опцією іонізації кисню. Бічні скоси на панелях візуально зменшують габарити пристрою.
 • U-Grace. У категорії представлені моделі срібного кольору та компактних розмірів. Кондиціонери Tosot U-Grace привертають увагу яскравим дизайном і елегантною формою корпусу, виготовленого в плавних лініях із тонкою хромованою обробкою по периметру. Але не тільки в дизайні переваги цих кондиціонерів. Вони обладнані інверторним компресором із технологією G10 і мають найвищі показники ефективності й продуктивності, серед інших модифікацій.
 • U-Might. Прилади цієї серії виготовлені з U-подібним внутрішнім модулем і позолоченим корпусом. Таке стилістичне рішення дає змогу кондиціонеру не тільки вписатися в інтер'єр приміщення, а й надати йому вишуканості. U-Might лінія – це пристрої з рекордно мінімальним рівнем шуму 19 дБ. Водночас температурний режим роботи досить широкий — до -30 під час охолодження та до +54 під час обігріву.

Мультиспліт- системи Tosot

Призначені для напівпромислового використання на малих підприємствах і в офісних приміщеннях. Напівпромислові модифікації представлені в шести категоріях, які відрізняються між собою характеристиками, функціоналом і продуктивністю.

 • North Inverter PRO. Продуктивні та функціональні інверторні пристосування. Обладнуються зимовим набором і функціонують у режимі обігріву за мінусової температури до -35 градусів. Світлодіодний дисплей на пристроях привертає зовні та спрощує керування й контроль заданих параметрів.
 • SMART WI-FI. Кондиціонери Tosot бізнес-класу з модулем Wi-Fi, яким можна керувати через інтернет або смартфон. Енергоспоживання класу А++ скорочує витрату електрики до мінімуму. Вбудовані опції самоочищення й самодіагностики спрощують експлуатацію приладу.
 • EXPERT API. Кондиціонери преміумкласу з високоякісним холодоагентом. Технологія інтелектуального розморожування не дасть замерзнути зовнішнього блоку холодної пори. Щоб кондиціонер доставляв мінімум незручностей, виробник обладнує моделі режимом низькотемпературного та теплого старту, осушенням повітря без зниження температури.
 • PARTNER. Бюджетніші модифікації, проте за технічними характеристиками практично не поступаються попереднім категоріям. Корпус кондиціонера доповнений знімною мийною панеллю. Цифровий дисплей апаратів показує поточний час і параметри роботи.
 • BELLA. Перше, що впадає в око, побачивши агрегати цієї серії — лаконічний дизайн зі скляною панеллю чорного або сірого кольору. За функціональністю не відстають від попередніх приладів і обладнуються опціями авторестарту, самоочищення й турборежимом.

Види промислового кондиціонерного обладнання Tosot

Крім виготовлення побутового та напівпромислового обладнання, компанія випускає промислову техніку. Промислові апарати вирізняються продуктивністю. До зовнішнього модуля під’єднуються від 2 до 9 внутрішніх частин.

Розрізняють 4 види промислових кондиціонерів Tosot:

 • канальні. Застосовуються для одночасного кондиціонування декількох приміщень, причому режими в кожному з приміщень можуть бути різними. Наприклад, один блок працює на осушення, інший на охолодження, третій на очищення повітря. Розподіляється повітря по кімнатах з допомогою повітропроводу.
 • касетні. Використовуються у великих будинках як торгові центри, заміські будинки, розважальні центри. Як і попередні, складаються з двох частин — внутрішнього та зовнішнього блоку. Відмінність у будові внутрішнього модуля, який у касетних кондиціонерах здатний розподіляти повітря одночасно в різні боки.
 • Мультиспліт-системи Free Match Premium. У категорії представлені інверторні кондиціонери. До зовнішнього блоку можуть під’єднуватися до 5 внутрішніх модулів. Оптимальний варіант для створення кондиціонування у великих котеджах або інших приміщеннях із великою площею.
 • Підлогово-стельові. Можуть монтуватися двома способами та вирізняються високою потужністю. Особливість цих моделей у напрямку повітря вздовж стін і стелі — такий спосіб розподілу повітряних мас запобігає простудним захворюванням. Обладнані інверторним компресором і економні у використанні. Пристрої цієї серії вирізняються ефективною роботою на охолодження або обігрів, навіть за низьких температур -20 градусів і високих +48.

Як вибрати кондиціонер Tosot?

Придбання кондиціонера Tosot — правильне та розумне рішення. Вибрати та купити відповідну модифікацію ви можете в інтернет-магазині ROZETKA, де представлено чималу кількість різних пристроїв торгової марки Tosot.

Перед купівлею не зайвим буде визначитися з такими параметрами, як потужність, тип компресора та наявність додаткових опцій.

 • Потужність — від 2 до 8 кВт. Щоб визначитися з відповідною потужністю, рекомендується відштовхуватися від площі будинку або квартири.
 • Тип компресора. Більшість моделей виготовляються з інверторним компресором. Він вважається економнішим, ніж звичайний, і довше підтримує задану користувачем температуру.
 • Додаткові опції й режими роботи:
  • автоматичний режим передбачає самостійний підбір механізмом параметрів для роботи.
  • Нічний режим або режим «комфортного сну».Пристосування працює з мінімальною гучністю, але не знижує потужність і швидкість обертання. Впродовж ночі апарат підтримує комфортний температурний режим.
  • Охолодження й обігрів.Основні режими, які використовуються найчастіше.
  • Осушення.У приладах компанії Tosot осушення відбувається без зниження температури, як у моделях інших виробників. Механізм тільки осушує повітря та прибирає вологість.
  • Очищення повітря й іонізація.З допомогою залучення генератора іонів Active Plazma ion підвищується якість кисню. Очищення декількома фільтрами видаляє з повітряних мас шкідливі мікрочастинки та інші домішки.
  • Інтелектуальне розморожування.Активується в разі потреби, коли є ознаки замерзання зовнішнього блоку.
  • Керування пристроєм з допомогою смартфона або планшета.Дистанційне керування полегшує процес використання.
  • Світлодіодний дисплей.Показує інформацію про температуру, поточний час та режим роботи.

Кліматичному обладнанню компанії Tosot довіряють професіонали й звичайні покупці. Техніка виготовляється з урахуванням усіх потреб користувачів із довгим терміном експлуатації й надійною роботою.

Обрано 11 товарів