Сучасні моделі кондиціонерів обладнуються великою кількістю корисних опцій, які набагато спрощують процес експлуатації і навіть сприятливо впливають на здоров'я людини. Функція самоочищення вважається однією з найпотрібніших у кондиціонері.

Що таке кондиціонери із самоочищенням і їхні переваги

Кондиціонер із самоочищенням — корисне обладнання з автоматичним очищенням внутрішнього блока. Завдяки цій можливості пристрої ефективно працюють і характеризуються тривалим терміном експлуатації. Під час роботи кондиціонери взаємодіють із повітрям, переганяючи його через фільтри для охолодження або нагрівання.

Завдяки цим процесам формується вологе середовище, у якому може з'явитися грибок і пліснява, а на випарнику пристосування накопичується пил та інші забруднення. Це прекрасне середовище для активного розвитку мікробів, бактерій і вірусів.

Працює технологія самоочищення за таким принципом. Коли апарат починає працювати та відбувається активація функції, жалюзі у внутрішньому блоці закриваються, а вся грязь і наліт вимиваються. Особливо важлива ця функція в кондиціонерах, які встановлюються в медичних установах, дитячих садках, школах та інших закладах із високими вимогами до чистоти повітря.
Самоочищення кондиціонера відбувається в три етапи:

 1. Активується режим охолодження, а вентилятор обертається на низькій швидкості. Вода, яка утворилася в результаті, вимиває воду з випарника.
 2. Умикається режим обігрівання і комплектуючі внутрішнього блока висихають.
 3. Останній етап — вентиляція, завдяки якій у приміщення потрапляє вологе повітря.

Переваги кондиціонерів із самоочищенням:

 • Безпека. Очищають повітря від забруднень і гарантують користувачам безпеку від хвороботворних бактерій і небезпечних захворювань.
 • Функціональність. Крім самоочищення, обладнуються великою кількістю функцій, які спрощують процес експлуатації.
 • Надійність. Функція самоочищення, крім очищення повітря, продовжує термін служби спліт-системи.
 • Простота в обслуговуванні та керуванні. У роботі пристрою з легкістю зможе розібратися будь-яка людина, оскільки керування та обслуговування дуже прості.

Як вибрати кондиціонер із самоочищенням?

Вибрати та купити кондиціонер із самоочищенням за вигідною ціною, ви зможете в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі магазина представлена велика кількість пристроїв зі зручною фільтрацією за всіма потрібними параметрами. В індивідуальній картці товару є інформація про технічні характеристики, фотографії, відгуки попередніх покупців і огляди. Оплатити покупку можна як готівкою під час отримання, так і за допомогою банківської картки або електронного гаманця онлайн. Щоб не помилитися, під час вибору треба звертати увагу на такі параметри.

Тип розміщення. Кондиціонери із самоочищенням установлюються настінним способом. Це спліт-системи, що складаються із зовнішнього та внутрішнього блоків. Вони характеризуються широким діапазоном потужності та використовуються в приміщеннях найрізноманітніших розмірів.

Площа приміщення. В інтернет-магазині ROZETKA є прилади, які підходять для приміщень площею від 20 до 65 квадратних метрів.

Тип компресора. Апарати обладнуються інверторним компресором. Головна перевага такого компресора в тому, що його потужність плавно регулюється, і після нагрівання повітря до потрібної температури кондиціонер не вимикається, а знижує оберти двигуна, підтримуючи оптимальний температурний режим.

Керування. Кондиціонери із самоочищенням налаштовуються за допомогою пульта дистанційного керування, а також за допомогою Wi-Fi.

Функції. Обладнуються такими додатковими функціями:

 • Таймер. З його допомогою можна встановити час початку та закінчення роботи.
 • Самодіагностика. Пристрої діагностують несправності та сповіщають про це користувача.
 • Підсвітка. Забезпечує додаткову зручність під час використання вночі.
 • Здатність запам'ятовувати параметри. Після вимкнення вибрані параметри зберігаються, завдяки чому їх не потрібно встановлювати заново.
 • Дисплей. Відбиває актуальні показники: режим, функція, інтенсивність нагрівання.
 • Датчики витоку холодоагенту. Сигналізують про витік холодоагенту в кондиціонері.

Виробник. У каталозі інтернет-магазину ROZETKA ви знайдете пристрої найвідоміших виробників, як-от: Haier і Cooper&Hunter.

Кондиціонери із самоочищенням — надійні пристрої, які будуть працювати тривалий час і гарантуватимуть безпечне використання.

Кондиціонери з самоочищенням

Обрано 1288 товарів

Показати ще