Дуже сухе повітря, як і надмірно вологе шкодить здоров'ю людини. Кондиціонери з режимом осушення прибирають із повітря зайву вологу.

Принцип роботи та переваги кондиціонерів із режимом осушення

Функція осушення в кондиціонерах актуальна для приміщень із високою вологістю. Використання цього кліматичного обладнання дає змогу нормалізувати мікроклімат і зробити його комфортнішим. Крім того, режим "dry" допомагає знизити навантаження на організм людини, спрямоване на підтримання водно-електролітного балансу.

Принцип роботи полягає в тому, що під час охолодження кондиціонер додатково осушує вологість. Холодильний контур умикається на охолодження, щоб теплообмінник внутрішнього блока досяг найнижчої температури. Вентилятор внутрішнього блока активується на найнижчі оберти та завдяки повільному обдуванню холодного теплообмінника забезпечується максимальна ефективність процесу конденсації вологи.

Процес осушення повітря розділяється на 3 етапи, які повторюються. Перший — осушення, другий — автоматичне вимкнення і останній — перехід у режим вентилятора з підтриманням нормальної вологості та комфортних умов.

Переваги кондиціонерів із режимом осушення:

  • Забезпечують нормальний показник вологості в приміщенні в межах 40—60%. Саме такий рівень оптимальний для дихання, нормального функціонування дихальної системи людини та комфорту.
  • Знижують вірогідність появи цвілі й інших шкідливих організмів.
  • Захищає меблі від пошкодження зовнішнього вигляду через високу вологість.

Як вибрати кондиціонер із режимом осушення

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете купити кондиціонер із режимом осушення на вигідних умовах і за прийнятною ціною. У каталозі магазина представлена велика кількість пристроїв різних виробників, наприклад, від компанії Daikin, з докладним описом технічних характеристик, відгуками, оглядами та фотографіями. Оформлення замовлення не забирає багато часу, а швидка доставка не змусить вас довго чекати товар. Оплатити покупку можна готівкою під час отримання, банківською карткою онлайн, а також оформити товар на виплат або в кредит під вигідний відсоток. За допомогою зручної фільтрації на сайті ви зможете вибрати пристосування з урахуванням таких параметрів.

Площа роботи та потужність. Кондиціонери з осушенням випускаються з підтримуваною площею від 20 до 60 квадратних метрів.

Холодопродуктивність. Цей параметр впливає на кількість тепла, яке перетвориться в холодне повітря за одну годину роботи.

Рівень шуму. Цей показник варіюється в показниках від 20 до 50 дБ, де 20 означає повну безшумність. Кондиціонери з осушенням мають середній показник у 25 дБ.

Додаткові опції:

  • Обігрівання. За допомогою цієї функції можна не тільки охолоджувати приміщення, але й обігрівати його.
  • Підтримання температури в кімнаті. Щойно кондиціонер досяг нормальної температури в приміщенні, він вимикається і підтримує комфортний температурний режим.
  • Нічний режим. Щоб не заважати людському сну і далі підтримувати комфортні умови, пристрої працюють у тихому режимі та на зниженій потужності.
  • Самодіагностика. Апарат самостійно діагностує і сигналізує, якщо є несправності.
  • Самоочищення. Спліт-система очищається від зайвого конденсату, продуваючи систему й усуваючи цвіль.
  • Таймер. Дає змогу встановити бажаний час для початку та закінчення роботи кондиціонера з іонізацією повітря.

Тип компресора. У каталозі інтернет-магазин ROZETKA ви знайдете пристосування з інверторним, звичайним, роторним і спіральним типом компресора. Перші вважаються найефективнішими та зручними у використанні, а також вирізняються широким функціоналом.

Кондиціонер із режимом осушення — оптимальний варіант, якщо ви хочете підтримувати в себе вдома найкращі показники повітря, які не зашкодять здоров'ю.

Кондиціонери з режимом осушення

Обрано 4000 товарів

Показати ще