Від того, наскільки чистим повітрям дихає людина, залежить її здоров'я і самопочуття. Завдяки кондиціонерам з іонізацією повітря можна не турбуватися про якість кисню в домі, оскільки вони очищають його та насичують корисними речовинами.

Що таке кондиціонери з іонізатором і їхні основні переваги

Функцію іонізації повітря в кондиціонери впровадили американські вчені, а 2003 року ці апарати з'явилися в Україні. Принцип роботи приладів полягає в насиченні повітря зарядженими атомами кисню, які усувають віруси та інфекції. Ці речовини характеризуються високою активністю і сприятливо впливають на організм людини. Покращується робота легенів, стимулюються органи кровообігу, підвищується імунітет.

Сам іонізатор розміщується в корпусі внутрішнього блока, а між двома електродами іонізатора створюється висока напруга. Коли водяна пара потрапляє в поле високої напруги, вона розпадається на велику кількість позитивно та негативно заряджених іонів, які поширюються приміщенням.

Переваги кондиціонерів з іонізацією повітря:

 • Надають антибактеріальної дії.Повітря, що проходить через кондиціонер, очищається від мікробів, вірусів і спор. Для очищення потрібно 2—3 години.
 • Усунення неприємних запахів.Усього 5 хвилин роботи вистачить, щоб кондиціонер з іонізатором очистив повітря в приміщенні від будь-яких запахів, навіть сигаретного диму.
 • Нейтралізація шкідливих хімічних речовин. Аніони очищають довкілля від хімічних виділень меблів, будівельних матеріалів, побутових мийних засобів.

Як вибрати кондиціонер з іонізацією повітря

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете вибрати та купити кондиціонер з іонізацією, не витративши на це багато часу. У каталозі магазина ви знайдете велику кількість пристроїв із докладним описом технічних характеристик, фотографіями, ціною, відгуками й оглядами. Оформити замовлення ви зможете всього лише в кілька кліків, а для оплати можна використовувати будь-який зручний спосіб: готівку, картку, електронний гаманець. Також є можливість оформити покупку на виплат або в кредит. Під час вибору треба звертати увагу на такі параметри.

Площа роботи та потужність. Апарати виготовляються з підтримуваною площею від 20 до 70 квадратних метрів. Потужність у такому разі визначається з розрахунку 10 квадратних метрів на 1000 Вт.

Вироблення холоду. Цей параметр показує скільки тепла перетворюється в холодне повітря за одну годину роботи. У каталозі інтернет-магазину ROZETKA ви знайдете пристрої з показником від 2 до 7 кВт.

Рівень шуму. Показник варіюється в межах від 20 до 50 дБ, де 20 означає повну безшумність.

Додаткові опції:

 • Обігрівання. Моделі з інвенторним компресором можуть як охолоджувати, так і обігрівати приміщення.
 • Підтримання температури в кімнаті. Після досягнення певного показника температури, пристрій вимикається і підтримує комфортні умови.
 • Нічний режим. Має на увазі роботу в тихому режимі, без сильних повітряних потоків і протягів.
 • Осушення. Прибирає зайву вологу.
 • Самодіагностика. Пристрій перевіряє помилки в роботі та сигналізує, якщо є несправності.
 • Самоочищення. Має на увазі продування системи для виведення зайвого конденсату й усунення цвілі.
 • Таймер. Дає змогу встановити бажаний час для початку та закінчення роботи кондиціонера з іонізацією повітря.

Тип компресора:

 • Інверторний. Складне кліматичне обладнання. Інвентор запускає компресор на максимальну потужність. Завдяки такому підходу заощаджується електроенергія і підвищується ефективність роботи. Крім того, користувач може швидше та точніше регулювати температуру в домі.
 • Звичайний. Неінверторні моделі працюють за стандартним принципом і вимикаються, досягнувши потрібної температури. Вадою є неощадливе витрачання електрики.
 • Роторний. Працює завдяки всмоктуванню і стисненню газу під час обертання пластин. Завдяки цьому легше регулювати потужність течії фреону.
 • Спіральний. Являє собою спіраль, схожу з ротором, але з більшою поверхнею. Такі апарати характеризуються високою потужністю і продуктивністю.

Кондиціонери з іонізацією повітря — чудове кліматичне обладнання для алергіків і тих, хто турбується про якість повітря в житловому приміщенні. Такі спліт-системи допоможуть завжди дихати свіжим і корисним повітрям.

Кондиціонери з іонізацією повітря

Обрано 1005 товарів

Показати ще