Підлогово-стельовий кондиціонер - це звичайна спліт-система, проте конструкція внутрішнього блока трохи перероблена. Встановлення такого кондиціонера відбувається або впритул до стіни, або ж під саму стелю.

Переваги підлогово-стельових кондиціонерів

Розглянуті спліт системи універсальні завдяки можливостям монтажу. Вони незамінні у випадках, коли можливим є виключно стельове розміщення внутрішнього блока, але підвісна стеля не передбачена.

У разі стельового розміщення охолоджувальні повітряні потоки спрямовані паралельно стелі. Спершу повітря рівномірно розподіляється по площі стелі та потім спускається вниз.

Коли пристрій працює на обігрівання, то повітря спрямовується вниз.

Якщо кондиціонер встановлюється на підлозі, то повітряні потоки направляються навпаки — холодні вгору, теплі уздовж підлоги.

Підлогове розміщення усуває протяги та пряму спрямованість потоку повітря.

Галузь застосування підлогово-стельових кондиціонерів

Внутрішній блок підлогово-стельового типу вибирають для встановлення у таких приміщеннях:

  • Магазини зі скляними вітринами;
  • Кафе та ресторани, бари;
  • Спортивні зали, криті корти;
  • Приміщення з великою площею;
  • Конференц-зали готелів.

Також серед цієї групи є й побутові кондиціонери. Наприклад, побутовий кондиціонер такого типу від бренда Mitsubishi або іншого виробника ідеально підійде для встановлення у житловому приміщенні. Він не буде видавати багато шуму, а система зниження потужності дасть можливість набагато заощадити електроенергію під час роботи.

Купити підлогово-стельовий кондиціонер в інтернет-магазині Розетка можна за вигідною ціною. Широкий вибір моделей, різноманітність брендів і швидка доставка зроблять процес вибору агрегату легким і приємним для кожного покупця.

Підлогово-стельові кондиціонери

Обрано 117 товарів

Показати ще