Стельовий кондиціонер дає змогу підтримувати мікроклімат у приміщенні та забезпечує комфортну температуру у спекотну пору року. Є багато різновидів пристроїв, які розрізняються як за принципом роботи, так і за способом монтажу.

Призначення стельових кондиціонерів

Кондиціонери стельового типу розрізняються за місцем монтажу:

  • Для офісу;
  • Для дому;
  • Для складу та промислових приміщень;
  • Для торгових точок.

І для кожного з цих приміщень мають встановлюватися найбільш відповідні кондиціонери — різні за типом, потужністю, додатковою функціональністю.

Різновиди стельових кондиціонерів

Розглянемо класифікацію стельових кондиціонерів, представлену у каталозі ROZETKA

Пристрої такого типу - це система з винесеним на вулицю зовнішнім блоком. Внутрішній блок – це агрегат, який монтується у міжстельовому просторі, має решітку, яка виходить назовні і через яку подається охолоджене повітря. Системи такого формату монтуються в офісних приміщеннях або виробничих залах, оскільки вимагають висоту стелі не менш ніж три метри. Однак, будова блока дає змогу розподіляти повітря рівномірно по всій площі приміщення, а малопомітна решітка-жалюзі стає елементом хай-тек дизайну.

Зазвичай розмір жалюзі повторює розміри стандартної стельової плитки (600х600 мм), однак, у разі великої потужності системи решітка може бути удвічі більшою (1200х600 мм).

Основна перевага системи канального кондиціонування полягає у тому, що вона дає можливість вирішити задачу охолодження повітря одночасно у декількох приміщеннях, а також допускає можливість вентиляції. Встановлення канальної системи може повністю забезпечити свіжим і чистим повітрям офіс середніх розмірів або приватний будинок середніх розмірів.

Так само, як і касетний, канальний кондиціонер встановлюється найчастіше під підвісною стелею, щоб максимально приховати решітки, через які подається повітря у приміщення. Але зовні пристрої відрізняються один від одного розташуванням жалюзі та розміщенням елементів у міжстельовому просторі. Вбудований у стелю кондиціонер — це чудовий спосіб охолодити приміщення з усіх боків, оскільки розподіл повітря відбувається за допомогою спеціальних повітроводів вздовж усього периметра об'єкта.

Також є варіант стельового розміщення й серед традиційних спліт-систем. Такий кондиціонер має нестандартну плоску форму внутрішнього блока та кілька переваг, порівнюючи з настінним:

  • непомітність;
  • рівномірне охолодження.

Перш ніж купити стельовий кондиціонер, варто продумати його розташування і визначити, які характеристики необхідні саме для вашого приміщення. У каталозі інтернет-магазину ROZETKA можна знайти системи різного призначення, потужності та розмірів від відомих брендів у галузі створення кліматичної техніки.

Обрано 134 товари

Показати ще