Сучасні моделі гідромасажних боксів мають додаткові функції. У душових кабінах можна приймати душ, паритися, як у сауні, робити масаж із форсунками. У них досить місця, щоб можна було легко обливати себе з лійки або змішувачів.

Вони становлять щось середнє між невеликими душовими кабінами та просторими ваннами. Їх закрито і водночас сконструйовано з ванною, у яку вставлені масажні форсунки. Що більше таких отворів, то більший ефект. У сучасних моделях досить багато форсунок, які масажують усі ділянки тіла. Вони повертаються, змінюють напрямок і силовий потік води. Можна спрямувати на них тонкий або широкий, потужний або слабкий струмінь.

Переваги гідромасажних боксів

Прилади з поглибленим піддоном приносять неабияке задоволення. Вони розслабляють організм. У них можна поєднувати гігієнічні процедури й лазню. Підходить у будь-який інтер'єр, має різні розміри. Це компактний варіант душової кабіни, у якому можна поєднувати відразу кілька процедур.

Гідромасажні бокси рекомендують для всіх людей, оскільки вони мають релаксувальний вплив. У них можна розслабити м'язи, поліпшити кровообіг, рух лімфи, нормалізувати тиск, тонізувати поверхневі м'язи, що робить шкіру пружною.

У сучасних моделях є багато додаткового обладнання. Можна масажувати не тільки спину й руки, але і ступні, голову, кінчики пальців та інші частини тіла. Ефект лазні або сауни в одному боксі також не може не тішити. У поліпшених варіантах є радіо та mp3-обладнання, підсвітка та інші функції.

Попри такий величезний спектр функцій, вони все ж займають мало місця, підходять до будь-якого інтер'єру й компенсують усі витрати. Покупці рекомендують таку техніку, тому що можна «вбити відразу двох зайців» і завжди бути розслабленим і спокійним.

Різновиди товару

Сучасні душові кабіни — це добра альтернатива ванні. На ринку є широкий асортимент продукції, тому людина зможе вибрати виріб, що підходить саме їй. Їх умовно можна поділити на два типи: збірні й моноблочні. Перший тип — це замкнутий різновид конструкції. Він містить три стінки та двері. Досить часто такі моделі мають кутовий варіант, тому їх встановлюють в куті приміщення. У ній можуть бути дверцята, задніх стінок немає. Закріплюють конструкція до стінок і до піддону.

Моноблочні моделі мають універсальніший тип конструкції, їх простіше встановлювати. Його можна вибирати на будь-яку площу й до будь-яких умов монтажу. Його виготовляють із глибоким піддоном, він має різну форму й розмір. Виготовляють його з різних матеріалів — від акрилу до чавуну. Досить часто такі моноблочні бокси з гідромасажем прямокутні. У них додатково вставляють сидіння, дзеркало, ручки, полички, вішалки, гачки, лійки, дозатори, масажери.

Кабіни бувають електронні й механічні, але гідромасажну функцію все-таки мають більше електронних моделей. Вони працюють, живлячись від електроенергії. У них додані різні функції — освітлення, витяжка, радіо, телефон, плеєр, гідророзподільник.

Поради щодо вибору

Виробники пропонують покупцям різноманітну продукцію для ванної кімнати. Деякі товари виготовляють з якісних матеріалів, а деякі — із середньої за якістю сировини. Щоб купити добрий виріб, потрібно орієнтуватися в тому, як вибрати обладнання. Фахівці передусім рекомендують дивитися не на технічні характеристики. Більшість сучасних моделей виготовляють, використовуючи пластикові деталі, але їхня якість не така, як треба. Якщо ж вироб матиме загартоване скло або алюмінієві вставки, то він якісніший.

Гідромасажні бокси бувають асиметричні, кутові або прямокутні. Кожен тип вибираються відповідно до переваг покупця й розмірів ванної кімнати. Рекомендують вибирати обладнання мінімум 90 на 90 см. У меншому виробі може бути некомфортно.

До піддонів також є деякі вимоги. Багато нижніх частин конструкції виготовлено з полімерних сполук, що просідають під вагою людського тіла. У такому разі потрібно дивитися моделі з додатковими ніжками або з армованим покриттям.

У відгуках покупці радять дізнатися, який напір води в будинку. Якщо потік слабкий, то гідромасажний бокс матиме мало користі, ви належно не розслабитеся, зате купите його.

Показати ще 60 товарів