Килимок решіток 60 на 90 см SMART Спагетті Фіолетовий (113)

Код:  76568574

Матеріал

Опис Килимок решіток 60 на 90 см SMART Спагетті Фіолетовий (113)

"СПАГЕТТІ"

Килимок на порозі – це не забобони минулого, а необхідність, звичайно, якщо Ви стежите за чистотою в будинку. Сучасні брудозахисні килимки значно відрізняються від саморобних підстилок з ганчірки. Вони високотехнологічні і володіють такими функціями, які звичайна ганчірка забезпечити не може. Одним з таких килимків є килимок решіток «Спагетті».

Сучасний решіток килимок «Спагетті» зроблений з мікроволокна з додаванням целюлози. Мікроволокно і целюлоза – це два матеріалу, які володіють неймовірними вбираючими властивостями. Мікроволокно до того ж прибирає бруд допомогою втягування її в свою микрорезанную структуру. Будь-які мікрочастинки, як магнітом втягуються в простір між волокнами мікроволокна і міцно затримуються там.

Собирая всю грязь, грязезащитный коврик «Спагетти» собирает все микроорганизмы, которые находятся в грязи. Именно поэтому Ваш дом будет не просто чистым, а гигиенически чистым. Впитавшаяся влага также остается внутри и не проникает под коврик, размягчая паркет, и не позволяет микрочастицам проникнуть под коврик, тем самым предотвращая царапание пола.

Коврик можно использовать в любое время года. Осенью и весной он собирает грязь и влагу с обуви после дождя. Летом собирает пыль, а зимой собирает влагу с обуви, после таяния собранного на подошве снега.

Догляд за килимком: щоб видалити зібрану бруд, досить пропилососити килимок або промити його під напором води. Також можна використовувати миючі засоби і мило.

Виробництво: Австрія, за замовленням компанії Білий Кіт

Характеристики Килимок решіток 60 на 90 см SMART Спагетті Фіолетовий (113)

Особливості
  • Влаговпитывающие
Матеріал
Країна-виробник товару
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.