• Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag - зображення 1
Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag - зображення 1

Опис Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag

Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag з гумовими втулками з боків має 570 голочок, з відстанню 5.0 міліметра один від одного, діаметром 61 і шириною 111 міліметрів, розташований на круглій осі з ручкою, за допомогою якої приводиться в рух по поверхні зони застосування.

Виріб призначений для нанесення подразнюючої дії на чутливі елементи нервових закінчень шкірного покриву тіла людини. Спосіб застосування - прокатування валика, з допомогою ручки, з поверхні шкіри.

Циліндрична форма конструкції, що складається з м'якої медичної гуми і голочок з металів, завдяки своїм розмірам, застосовується на великих площах впливу - шкіра спини, живота, грудної клітини, кінцівках, там, де ширина валика дозволяє виконувати повноцінний контакт з усією поверхнею впливу.

Активна частина аплікатора, голки, виконана з різних металів - залізо, мідь, нікель, цинк і срібло. Поєднання таких металів в одному пристрої, під час контакту з шкірою, створює імпульсний гальвано-електричний ефект, спонукаючи організм до реакції. Гострі кінці голок надають механіко-рефлекторний вплив. Взаємодія цих подразників, викликає реакцію нервової системи організму людини, яку використовують для лікування хвороб, профілактики захворювань і загального оздоровлення.

Валик Ляпко викликає відчуття багатоголкового душа - мільйонний голчастий душ. Терапевтичний ефект набагато швидше досягається від дії такого динамічного подразника.

Крім лікувально-оздоровчого впливу, валик використовують для рефлекторної діагностики. Діагностичний метод заснований на тому факті, що різні ділянки шкірного покриву тіла людини реагують на роздратування валиком по-різному. Ця реакція виражається у зміні кольору, температури, чутливості зони впливу.

Відповідна реакція у вигляді почервоніння ділянки подразнення голками валика, свідчить про надлишкової реакції, підвищення кровонаповнення і температури. Рожевий колір і незмінна температура поверхні - вказує на слабку реакцію. Відсутність реакції на подразник говорить про важкому ураженні. Ці дані використовують в діагностичному процесі гострих і хронічних захворювань органів і тканин, складанні прогнозу лікувально-профілактичних процедур для пацієнта.

Валик великий М 5.0 застосовують на окремих сегментах шкірного покриву при локальних патологічних процесах (поперек, спина, сідниці, передня і задня поверхня стегон, живіт, грудна клітка), а також по всій поверхні в оздоровчих цілях. Швидке прокатування з малою силою тиску, поверхневе і короткочасне - надає тонізуючий ефект. Повільний рух із придавливанием валика до шкірі, протягом десятків хвилин сприяє заспокійливого впливу.

Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag можна застосовувати для індивідуального користування, а також для колективного застосування в лікувально-оздоровчих закладах, дотримуючись правил санітарно-гігієнічної обробки і дезінфекції пристрою не містять хлор засобами.

Характеристики Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag

Призначення
Особливості
  • Тип аппликатора: ВаликСостав: Железо, медь, никель, цинк, серебро, резина медицинского назначенияШаг иглы: 5,0 мм
Габарити (ВхШхГ)
  • 11,1 х 6,1 см
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • валентина передерий
    • Продавець: PostShop

    все отлично

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.