Опис Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

Пристрій Аплікатор Ляпко УАЛП Шанс 6,2 Ag складається з смужки м'яко-еластичного, гумового матеріалу, розміром 118х235 міліметрів, всередині якого вмонтовано 750 гострих голок із заліза, міді, нікелю, цинку, срібла , з відстанню 6.2 міліметра між кінцями.

Гумова смуга аплікатора має приємний дизайн, поєднує зелений, синій, блакитний, оранжевий, червоний кольори, які сприймаються людським оком не однозначно. Розташовані гострі кінці голок, на відстані 6.2 міліметрів один від одного, надають колюча дію на ділянки шкіри. Завдяки кроці голки 6.2 міліметрів, аплікатор призначений для людей, у яких є надмірна вага і виражений шар підшкірно-жирової клітковини.

Металева частина аплікаційного пристрою Ляпко Шанс 6.2, виконана із спеціальних металів, які володіють характерними властивостями. У сукупності взаємодії, мають терапевтичний ефект, який заснований на різниці потенціалів, гальвано-електричному ефекті, рефлекторно-механічному дії.

Еластична стрічка з голками прикладається до шкіри будь-якої ділянки тіла людини для контактного впливу. Обов'язковою умовою застосування є необхідність прижатьаппликатор до шкіри, до відчуття колючого контакту гострих голок з поверхнею шкіри. Для досягнення цього ефекту можна застосовувати додаткові матеріальні предмети ( рушники, простирадла ), у вигляді валиків, підкладок, або міняти положення тіла, придавлюючи аплікатор до шкіри. Тіло людини, під час процедури аплікації, повинне знаходиться в зручному положенні, в місці контакту приємне відчуття поколювання.

Важливим моментом сеансу аплікації голчастого пристрою Ляпко є місце застосування, сила тиску, час дії.

Місце застосування визначено автором винаходу – шкірний поверхню тіла людини, на якій немає пошкоджень, інфекційних і хворобливих явищ.

Сила тиску залежить від мети лікувально - профілактичного сеансу, і безпосередньо пов'язана з тривалістю процедури аплікації.

Устройство аппликационное Ляпко плоское Шанс  оказывает раздражающее действие на нервные рецепторы кожного покрова, и через ответную реакцию головного мозга, тем, или иным образом , влияет на органы и системы человеческого организма. Раздражение чувствительных элементов кожного покрова, сопровождается разной ответной реакцией:

 • Слабое давление и длительное воздействие вызывает успокоение
 • Короткое время и сильное давление оказывает стимулирующее  действие

Можливості подразнюючого дії плоского аплікатори Ляпко застосовуються для лікування хвороб нервової системи, а опосередковано, через її реакцію, лікують хвороби органів і систем людського організму.

Аплікатор Ляпко призначений для індивідуального користування в домашніх умовах, при контакті з шкірою не порушує її цілісність, звичайною санітарної миття у воді з мильним розчином і сушіння достатньо. При колективному користуванні пристроєм аплікації, необхідно проводити санітарно-гігієнічну обробку аплікатора, дотримуючись правила дезінфекції медичного інструментарію загального користування.

Характеристики Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

Особливості
 • Тип аппликатора: КоврикСостав: Железо, медь, никель, цинк, серебро, резина медицинского назначенияШаг иглы: 6,2 мм
Габарити (ВхШхГ)
 • 118 x 235 мм см
Гарантія
 • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 16

 • Віктор Северін
  • Продавець: PostShop

  Заказывал синий, прислали оранжевый. Ребята, вы, конечно, гоните. Хорошо, что мне такой тоже подошел. Так бы отправлял обратно.

  Переваги:
  Все с ним ок
  Недоліки:
  но товар прислали другой
 • Галина Минчук
  • Продавець: PostShop

  Все нормально.

  Переваги:
  Пришел вовремя. Пользуюсь.
 • Вениамин Охман
  • Продавець: PostShop

  Соответствует описанию, работает. Очень довольны покупкой. Сделан качественно.

  Переваги:
  Удобный в работе
  Недоліки:
  Нет
  • Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag фото від покупців 1
  • Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag фото від покупців 2
  • Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag фото від покупців 3
Дивитися всі відгуки →

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.