Тренажер місток масажер для спини і хребта 3-х рівневий з м'якою вставкою Magic Back Support

7 відгуків

Код:  293892148

Опис Тренажер місток масажер для спини і хребта 3-х рівневий з м'якою вставкою Magic Back Support

Місток 3-х рівневий масажер для спини і хребта Back Support Magic

Тренажер для спини завжди буде піклуватися про вас. Він розроблений таким чином, щоб здійснювати безпечну і легку розтяжку хребта, поєднуючи з масажем спинних м'язів. Має 3 рівня фіксації, які підбираються виходячи з ваших індивідуальних здібностей, можливостей і переваг. Непідготовленій людині, у якого є ті чи інші проблеми зі спиною і попереком рекомендується починати використання з першого, самого прийнятного рівня. Це простий і пасивний спосіб, який дозволить м'яко розтягнути всю спину, допомагаючи усунути джерело болю в спині і відновити природну кривизну хребетного стовпа. Далі, по мірі використання, ви відчуєте, що зможете використовувати й інші рівні. Слухайте своє тіло!

Тренажер Місток відрізняє неймовірна ефективність в усуненні різних болів в спині і поясниці (в тому числі хронічних), простота використання і можливість здійснювати безпечне лікування і профілактику проблем в домашніх умовах.

Принцип дії:

Коли ви лягаєте на тренажер, сила тяжіння дозволяє безперешкодно і без особливих зусиль розтягуватися передній частині вашого тіла вгору, після чого всі навколишні м'язи починають поступово розслаблятися, обережно звільняючи диски в хребцях. В результаті, відбувається дуже м'яке перепрофілювання хребта, знімається напруга і біль, поліпшується постава і хода. Ви будете вражені тим, наскільки добре ви себе відчуваєте вже після першого застосування! Виготовлений тренажер-масажер спини Back Magic Support з дуже міцного ABS-пластика, що дозволяє спокійно витримувати вагу навіть дуже огрядного людини. Таким чином ви можете бути спокійні і впевнені в його якості.

Як використовувати тренажер:

Як вже говорилося вище, масажер має кілька рівнів параметри (висота вигину). Тому, для початку використання потрібно вставити верхню масажну пластину-мат у відповідний паз. Рекомендується використовувати тренажер Місток для спини на твердій поверхні, наприклад на підлозі (допускається не на ліжку). Постеліть ковдру, розташуйте тренажер під спину широким кінцем до області куприка і акуратно приляжте так, щоб хребет потрапляв у проріз по центру. Це легко і не викличе у вас ніяких труднощів. Далі, просто полежіть на ньому протягом 5-10 хвилин. Комфортні і приємні відчуття настають, як правило, через 2-3 хвилини, по мірі початку розслаблення навколохребцеві м'язів спини. Для досягнення найкращих результатів проводите таку процедуру 2 рази на день (наприклад, зранку та ввечері перед сном). Краще всього після використання деякий час полежати на ліжку або лягти спати. Примітка: також застосовувати масажер хребта можна сидячи (наприклад,у разі, коли ви тривалий час працюєте за комп'ютером). Просто підставте його до спинки крісла і облокотитесь на нього. Ви відчуєте себе значно краще! Всім водіям знайомі неприємні відчуття в спині, що виникають при тривалому водінні. Просто візьміть Back Magic Support з собою в дорогу, і застосовуйте його час від часу. Повірте, жодного разу не пошкодуєте!

Особливості:

-легке і безпечне розтягнення хребта

-усунення хронічних болів у спині та попереку

-відновлення правильної постави і природної кривизни спини

-розслаблення спинних і навколохребцеві м'язів

-поліпшення гнучкості і рухливості

-приємне і комфортне відчуття розслабленості і легкості

-універсальність (підходить для чоловіків і жінок, для різної конструкції тіла)

-3 регульованих рівня

-3 види виконання (звичайний, з магнітами, акупунктурний)

-компактний дизайн -портативність (підходить для багажу)

-висока якість і міцні матеріали

-доступність

Характеристики Тренажер місток масажер для спини і хребта 3-х рівневий з м'якою вставкою Magic Back Support

Призначення
Кількість режимів масажу
 • 3
Вид масажу
Колір
 • Черный
Гарантія
 • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • Дмитрий Полушин
  • Продавець: DST

  Тренажёр очень плохой. Всего 4раза ложилась и треснул. В гарантийном районе написано, что обмен возможен если товар не был в эксплуатации. Гарантийный сервисы не указаны.

  Переваги:
  Понравилось наличие шипов.
  Недоліки:
  Нет инструкции.
 • Вадім Ткаленко
  • Продавець: B Group

  за мостик велике спасиба прислали бистро крепкий материал мени для спини класна штука

  Недоліки:
  немае мостик крепкий материал раджу брать
 • Вадім Ткаленко
  • Продавець: B Group

  Мостик прислали поломаний отправив обратно пока результату немає

Дивитися всі відгуки →

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.