У кожному офісі обов'язковий атрибут — бухгалтерські шафи, використовувані, щоб зберігати печатки й важливу документацію. Зовні вони схожі на всім відомий сейф, але мають додаткові функції й відсіки. Багато моделей мають переставні полиці та спеціальні полиці для додаткової техніки, це може бути касовий апарат, калькулятори. Весь вміст захищають спеціальні замки, які майже неможливо пошкодити механічно. Кожен бухгалтер знає, що працювати без такого сховища не можна.

Особливості бухгалтерських шаф

Усі бухгалтерські шафи — це спеціалізовані вироби. Сучасні виробники пропонують моделі з безліччю відсіків різних форм. Завдяки незвичайній конструктивній ідеї можна поділити робоче місце між офісними працівниками. Деякі залишають верхній відсік для головбуха, а далі за спаданням. Завдяки великому місцю набагато простіше зберігати документацію.

Шафу можна сміливо називати два в одному. У ній поєднано сейф і звичайні архівні відділення. Такий предмет дуже популярний серед людей, які мають що зберігати в ньому. За міцністю деякі моделі можуть дати фору навіть найвишуканішим різновидам сховищ. Металевий агрегат зроблено з міцних матеріалів, його виготовляють за принципом заливання деталей спеціальним бетонним розчином, щоб запобігти зламанню.

Дизайн розроблено спеціально, щоб прискорити роботу та зручно її використовувати. Усі висувні елементи безшумні. Цьому сприяють нові амортизаційні системи. Є такі різновиди замків:

Кожен із різновидів має свої особливості. Споживачі добирають їх залежно від важливості розміщених усередині паперів. Щоб краще убезпечити себе, ліпше обладнати офісні вироби кількома рівнями захисту. Це максимально убезпечить компанію від витоку інформації, крадіжки. До того ж усередині іноді зберігають особисті речі, телефони, гроші. Маючи у своєму розпорядженні їх у столі, ви, ймовірно, може втратити або позбутися їх. В офісі буває багато людей, раптом загляне підозрілий клієнт і легко рукою змахне штучку. Завжди потрібно бути насторожі й довіряти тільки собі.

Бажано зберігати ключі від шафи в себе й не давати їх стороннім людям. Доступ до неї можуть мати безпосередньо працівники компанії, яким так само не буде вигідно, якщо щось зникне. Електронні варіанти замків надійніші, але ліпше комбінувати їх із ключовим варіантом. Він може зламатися, а дістати папку потрібно негайно. У такому разі ключ легко відчинить дверцята, надавши потрібні дані. Висновок: бухгалтерські шафи — потрібна річ для серйозної організації, завдяки ній організація може процвітати, дбайливо захищаючи таємну інформацію.

Поради щодо вибору бухгалтерських шаф

Перш ніж вибрати бухгалтерську шафу, потрібно зважити на кілька важливих моментів. Передусім варто оцінити розмір кабінету, у якому розташують шафу. Серед безлічі моделей є місткі шафи, але вони займають досить багато місця. Якщо габарити кімнати не дають змогу розмістити таку шафу, ліпше дібрати компактніший варіант. Дизайн офісних меблів важливий, він має вписуватися в інтер'єр. Усі полиці мають стандартні розміри, вміщують папір будь-яких форматів. Однак ліпше добирати товар із великою кількістю полиць, переставляти їх надалі.

Вони мають легко та зручно висуватися. Перевірити це найліпше на місці. І останній, найважливіший чинник — замки. Саме вони убезпечують вас. Надійніший варіант — ригельний замок, що замикає двері в кількох напрямках. Добрий варіант — бухгалтерська шафа Практик, упродовж багатьох років затребувана серед покупців такої продукції. Щоб ліпше вибрати, не завадить почитати відгуки на форумах, проконсультуватися з фахівцями. Після купівлі всі працівники будуть задоволені, а керівництво спокійне.

Показати ще 60 товарів