Допоможуть зберегти документацію і гроші цілими — індивідуальні шафи касира, які можна побачити в багатьох офісах. Робота касира передбачає контакт із великими сумами, шафка допомагає не плутати працівнику особисті та робочі речі. Справа потребує пильної уваги, вміння відрізняти справжні купюри від підроблених. Крім цього, необхідно спритно працювати на касовому апараті та комп'ютері одночасно. Кількість обов'язків вельми велика, спостерігати за предметами, які можуть вкрасти, немає часу. Саме для цього створили спеціальні меблі з безліччю відсіків, яка створює комфортні умови.

Де застосовуються індивідуальні шафи касира

Меблі знайшли широке застосування в багатьох сферах. Уявити робоче місце без такого предмета працвники просто не можуть. На відміну від звичайних шухляд у столі, шафа захистить вміст, залишить у цілісності. Відчинити її або зламати досить складно та найімовірніше, зламувальник спіймається на гарячому, ніж вкраде щось цінне. Пряме призначення агрегатів — зберігати великі грошові суми, оберігати від злодіїв, і вони впораються з нею.

Передусім індивідуальні шафи касира використовують на торгових підприємствах. Власне, для таких місць вони й створені. Це пов'язано з великою кількістю цінних паперів, великим обігом грошових коштів. Деякі зберігають у кабінеті ще й сейфи, для більшої гарантії безпеки.

Користуються популярністю меблі касира і в театрах, кінотеатрах та інших місцях. Там, де продають квитки, завжди багато грошей. Їх краще оберігати, охочих легко збагатиться досить багато.

Великі транспортні компанії теж вдаються до допомоги залізних виробів із замком і ключем. Вокзали, вантажні перевезення та інші фірми, що займаються перевезенням людей, працюють із великою кількістю документації та грошей. Зрозуміло, що йдеться про досить великі грошові кошти, яким необхідний захист.

Шафи Практик розташовуються в офісних приміщеннях страхових компаній. Саме там укладаються договори, підписуються цінні папери, передаються великі суми. Букмекерські контори, іноді ставки бувають досить великі. Головне для підприємства — відшкодувати клієнтові виграш. Виникне хвиля обурення, якщо з невідомих причин він зникне.

Ну і, звісно, банки, заправки й інші підприємства, у яких працюють касири, так само мають бляшані агрегати. Іноді люди мають у своєму розпорядженні їх навіть в особистих домашніх кабінетах. Це хороша альтернатива дорогим сейфам із безліччю замків.

Характеристики

Почнемо з того, що вони бувають декількох видів. Деяким користувачам досить мінімальної кількості секцій — чотирьох, крім цього, розрізняють шести- та десятисекційні варіанти. Зрозуміло, останній підходить для великих, серйозних організацій. Постачають вироби вже в зібраному вигляді, всі деталі та дверцята щільно кріпляться. Усі моделі забарвлюються спеціальним покриттям проти корозії. Якщо відсіки почнуть гнити, зламати їх буде легко.

Колір виробів у більшості випадків бежевий або сірий, а сама поверхня матова. Не складно буде за потреби вписати меблі в певний інтер'єр. Своєрідне поле діяльності для дизайнерів-початківців. Зберігати всередині можна що завгодно — речі, печаті, пломби та інші цінності. Кожен відсік зачиняється на індивідуальний ключик, який не рекомендується довіряти стороннім людям. Сам агрегат кріпиться на стіну або стоїть на підлозі. Матеріалом виготовлення є якісна сталь, здатна прослужити довго. Головне — шафка легка, компактна. Її легко переставляти, транспортувати.

Поради щодо вибору

Необхідно серйозно поставитися до купівлі індивідуальної шафи касира. Від цього залежить безпека та подальша робота компанії. Перш ніж вибрати, варто звернути увагу на низку характеристик. Передусім дизайн, бажано вибирати непомітний, відповідний ремонту в офісному приміщенні. Габарити агрегату відіграють велику роль, недоречно буде розміщувати громіздку меблі в маленькій кімнатці. Її доведеться обходити, це буде дискомфортно працівникам.

Якщо робочих достатньо, доцільніше підбирати моделі з великою кількістю відсіків. Кожному дістанеться власна шухляда, всі залишаться задоволені. Краще, якщо у всіх будуть різні ключі, у випадку зникнення почнуться безпідставні підозри, навіщо зайвий шум. Краще добирати шафи з декількома замками, у комплекті обов'язково має бути два ключі. Для повного задоволення споживача виготовляють предмети на замовлення. Не завадить почитати відгуки, з'ясувати, яка модель підійде найкраще.