Масажер для спини Magic back Arivans з м'якою вставкою синій

7 відгуків

Код:  279806558

Опис Масажер для спини Magic back Arivans з м'якою вставкою синій

Місток 3-х рівневий масажер для спини і хребта Back Support Magic

Тренажер для спини завжди буде піклуватися про вас. Він розроблений таким чином, щоб здійснювати безпечну і легку розтяжку хребта, поєднуючи з масажем спинних м'язів. Має 3 рівня фіксації, які підбираються виходячи з ваших індивідуальних здібностей, можливостей і переваг. Непідготовленій людині, у якого є ті чи інші проблеми зі спиною і попереком рекомендується починати використання з першого, самого прийнятного рівня. Це простий і пасивний спосіб, який дозволить м'яко розтягнути всю спину, допомагаючи усунути джерело болю в спині і відновити природну кривизну хребетного стовпа. Далі, по мірі використання, ви відчуєте, що зможете використовувати й інші рівні. Слухайте своє тіло!

Тренажер Місток відрізняє неймовірна ефективність в усуненні різних болів в спині і поясниці (в тому числі хронічних), простота використання і можливість здійснювати безпечне лікування і профілактику проблем в домашніх умовах.

Принцип дії:

Коли ви лягаєте на тренажер, сила тяжіння дозволяє безперешкодно і без особливих зусиль розтягуватися передній частині вашого тіла вгору, після чого всі навколишні м'язи починають поступово розслаблятися, обережно звільняючи диски в хребцях. В результаті, відбувається дуже м'яке перепрофілювання хребта, знімається напруга і біль, поліпшується постава і хода. Ви будете вражені тим, наскільки добре ви себе відчуваєте вже після першого застосування! Виготовлений тренажер-масажер спини Back Magic Support з дуже міцного ABS-пластика, що дозволяє спокійно витримувати вагу навіть дуже огрядного людини. Таким чином ви можете бути спокійні і впевнені в його якості.

Як використовувати тренажер:

Як вже говорилося вище, масажер має кілька рівнів параметри (висота вигину). Тому, для початку використання потрібно вставити верхню масажну пластину-мат у відповідний паз. Рекомендується використовувати тренажер Місток для спини на твердій поверхні, наприклад на підлозі (допускається не на ліжку). Постеліть ковдру, розташуйте тренажер під спину широким кінцем до області куприка і акуратно приляжте так, щоб хребет потрапляв у проріз по центру. Це легко і не викличе у вас ніяких труднощів. Далі, просто полежіть на ньому протягом 5-10 хвилин. Комфортные и приятные ощущения наступают, как правило, спустя 2-3 минуты, по мере начала расслабления околопозвоночных мышц спины. Для достижения наилучших результатов проводите такую процедуру 2 раза в день (например, утром и вечером перед сном). Лучше всего после использования некоторое время полежать на кровати или лечь спать. Примечание: также применять массажер позвоночника можно сидя (например,в случае, когда вы продолжительное время работаете за компьютером). Просто подставьте его к спинке кресла и облокотитесь на него. Вы почувствуете себя значительно лучше! Всем водителям знакомы неприятные ощущения в спине, возникающие при продолжительном вождении. Просто возьмите Back Magic Support с собой в дорогу, и применяйте его время от времени. Поверьте, ни разу не пожалеете!

Особенности:

-легкое и безопасное растяжение позвоночника

-устранение хронических болей в спине и пояснице

-восстановление правильной осанки и естественной кривизны спины

-расслабление спинных и околопозвоночных мышц

-улучшение гибкости и подвижности

-приятное и комфортное ощущение расслабленности и легкости

-универсальность (подходит для мужчин и женщин, для разной конструкции тела)

-3 регульованих рівня

-3 види виконання (звичайний, з магнітами, акупунктурний)

-компактний дизайн -портативність (підходить для багажу)

-висока якість і міцні матеріали

-доступність

Характеристики Масажер для спини Magic back Arivans з м'якою вставкою синій

Призначення
Колір
 • Черный / Синий
Вид масажера
Габарити (ВхШхГ)
 • 254х381 мм см
Країна виробник
Сфера використання
 • Побутовий
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • Дмитрий Полушин
  • Продавець: DST

  Тренажёр очень плохой. Всего 4раза ложилась и треснул. В гарантийном районе написано, что обмен возможен если товар не был в эксплуатации. Гарантийный сервисы не указаны.

  Переваги:
  Понравилось наличие шипов.
  Недоліки:
  Нет инструкции.
 • Вадім Ткаленко
  • Продавець: B Group

  за мостик велике спасиба прислали бистро крепкий материал мени для спини класна штука

  Недоліки:
  немае мостик крепкий материал раджу брать
 • Вадім Ткаленко
  • Продавець: B Group

  Мостик прислали поломаний отправив обратно пока результату немає

Дивитися всі відгуки →

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.