Тренажер для спини Magic Back для самостійного заняття спортом Чорний (MP-001)

Код:  277399218

  • Тренажер для спини Magic Back для самостійного заняття спортом Чорний (MP-001) - зображення 1
  • Тренажер для спини Magic Back для самостійного заняття спортом Чорний (MP-001) - зображення 2
Тренажер для спини Magic Back для самостійного заняття спортом Чорний (MP-001) - зображення 1

Опис Тренажер для спини Magic Back для самостійного заняття спортом Чорний (MP-001)

Тренажер для спини буде завжди піклуватися про вас. Він розроблений таким чином, щоб здійснювати безпечну і легку розтяжку хребта, поєднуючи з масажем спинних м'язів. Має 3 рівня фіксації, які підбираються виходячи з ваших індивідуальних здібностей, можливостей і переваг. Непідготовленій людині, у якого є ті чи інші проблеми зі спиною і попереком рекомендується починати використання з першого, самого щадного рівня. Це простий і пасивний спосіб, який дозволить м'яко розтягнути всю спину, допомагаючи усунути джерело болю в спині і відновити природну кривизну хребетного стовпа. Далі, у міру використання, ви відчуєте, що зможете використовувати і інші рівні. Слухайте своє тіло!

Тренажер Місток відрізняє неймовірна ефективність в усуненні різних болів в спині і попереку (в тому числі хронічних), простота використання і можливість здійснювати безпечне лікування і профілактику проблем в домашніх умовах.

Принцип дії:

Коли ви лягаєте на тренажер, сила тяжіння дозволяє безперешкодно і без особливих зусиль розтягуватися передній частині вашого тіла вгору, після чого всі навколишні м'язи починають поступово розслаблятися, обережно звільняючи диски в хребцях. В результаті, відбувається дуже м'яке перепрофілювання хребта, знімається напруга і біль, поліпшується постава і хода. Ви будете вражені тим, наскільки добре ви себе відчуваєте вже після першого застосування! Виготовлений тренажер-масажер спини Back Magic Support з дуже міцного ABS пластику, що дозволяє спокійно витримувати вагу навіть дуже огрядного людини. Таким чином ви можете бути спокійні і впевнені в його якості.

Як використовувати тренажер:

Як вже говорилося вище, масажер має кілька рівнів настройки (висота вигину). Тому, для початку використання потрібно вставити верхню масажну пластину-мат в відповідний паз. Рекомендується використовувати тренажер Місток для спини на твердій поверхні, наприклад на підлозі (допускається на не м'якою ліжка). Постеліть ковдру, розташуйте тренажер під спину широким кінцем до області куприка і акуратно приляжте так, щоб хребет потрапляв в проріз по центру. Це легко і не викличе у вас ніяких труднощів. Далі, просто полежіть на ньому протягом 5-10 хвилин. Комфортні і приємні відчуття наступають, як правило, через 2-3 хвилини, в міру початку розслаблення околопозвоночних м'язів спини. Для досягнення найкращих результатів проводите таку процедуру 2 рази в день (наприклад, вранці і ввечері перед сном). Найкраще після використання деякий час полежати на ліжку або лягти спати. Примітка: також застосовувати масажер хребта можна сидячи (наприклад, в разі, коли ви тривалий час працюєте за комп'ютером). Просто підставте його до спинки крісла і сперся на нього. Ви відчуєте себе значно краще! Усім водіям знайомі неприємні відчуття в спині, що виникають при тривалому водінні. Просто візьміть Back Magic Support з собою в дорогу, і застосовуйте його час від часу. Повірте, жодного разу не пошкодуєте!

особливості:

-легкое і безпечне розтягнення хребта

-Усунення хронічних болів в спині і попереку

-відновлення правильної постави і природної кривизни спини

-розслаблення спинних і околопозвоночних м'язів

Характеристики Тренажер для спини Magic Back для самостійного заняття спортом Чорний (MP-001)

Призначення
Колір
  • Черный
Додаткові характеристики.
  • Максимальная нагрузка - 110 кг
Країна виробник
Сфера використання
  • Побутовий
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.