Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281)

3 відгуки

Код:  276557893

 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 1
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 2
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 3
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 4
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 5
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 6
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 7
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 8
 • Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 9
Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281) - зображення 1

Опис Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281)

Тренажер Місток 3-х рівневий масажер для спини Back Magic Support

Місток 3-х рівневий масажер для спини та хребта Back Magic Support Тренажер для спини буде завжди піклуватися про вас. Він розроблений таким чином, щоб здійснювати безпечну і легку розтяжку хребта, поєднуючи з масажем спинних м'язів. Має 3 рівня фіксації, які підбираються виходячи з ваших індивідуальних здібностей, можливостей і переваг. Непідготовленій людині, у якого є ті чи інші проблеми зі спиною і попереком рекомендується починати використання з першого, самого щадного рівня. Це простий і пасивний спосіб, який дозволить м'яко розтягнути всю спину, допомагаючи усунути джерело болю в спині і відновити природну кривизну хребетного стовпа. Далі, у міру використання, ви відчуєте, що зможете використовувати і інші рівні. Слухайте своє тіло! Тренажер Місток відрізняє неймовірна ефективність в усуненні різних болів в спині і попереку (в тому числі хронічних), простота використання і можливість здійснювати безпечне лікування і профілактику проблем в домашніх умовах.

Принцип дії:

Коли ви лягаєте на тренажер, сила тяжіння дозволяє безперешкодно і без особливих зусиль розтягуватися передній частині вашого тіла вгору, після чого всі навколишні м'язи починають поступово розслаблятися, обережно звільняючи диски в хребцях. В результаті, відбувається дуже м'яке перепрофілювання хребта, знімається напруга і біль, поліпшується постава і хода. Ви будете вражені тим, наскільки добре ви себе відчуваєте вже після першого застосування! Виготовлений тренажер-масажер спини Back Magic Support з дуже міцного ABS пластику, що дозволяє спокійно витримувати вагу навіть дуже огрядного людини. Таким чином ви можете бути спокійні і впевнені в його якості. Як використовувати тренажер: Як вже говорилося вище, масажер має кілька рівнів настройки (висота вигину). Тому, для початку використання потрібно вставити верхню масажну пластину-мат в відповідний паз. Рекомендується використовувати тренажер Місток для спини на твердій поверхні, наприклад на підлозі (допускається на не м'якою ліжка). Постеліть ковдру, розташуйте тренажер під спину широким кінцем до області куприка і акуратно приляжте так, щоб хребет потрапляв в проріз по центру. Це легко і не викличе у вас ніяких труднощів. Далі, просто полежіть на ньому протягом 5-10 хвилин. Комфортні і приємні відчуття наступають, як правило, через 2-3 хвилини, в міру початку розслаблення околопозвоночних м'язів спини. Для досягнення найкращих результатів проводите таку процедуру 2 рази в день (наприклад, вранці і ввечері перед сном). Найкраще після використання деякий час полежати на ліжку або лягти спати.

ПРИМІТКА: також застосовувати масажер хребта можна сидячи (наприклад, в разі, коли ви тривалий час працюєте за комп'ютером). Просто підставте його до спинки крісла і сперся на нього. Ви відчуєте себе значно краще! Усім водіям знайомі неприємні відчуття в спині, що виникають при тривалому водінні. Просто візьміть Back Magic Support з собою в дорогу, і застосовуйте його час від часу. Повірте, жодного разу не пошкодуєте!

особливості:

легке і безпечне розтягнення хребта; усунення хронічних болів в спині і попереку; відновлення правильної постави і природної кривизни спини; розслаблення спинних і околопозвоночних м'язів; поліпшення гнучкості і рухливості-приємне і комфортне відчуття розслабленості і легкості; універсальність (підходить для чоловіків і жінок, для різної конструкції тіла); 3 регульованих рівня; 3 види виконання (звичайний, з магнітами, акупунктурний); компактний дизайн; портативність (підходить для багажу); висока якість і міцні матеріали; доступність

Характеристики Тренажер Мостик 3-х уровневый массажер для спины Back Magic Support (RZ281)

Колір
 • Черный
Вид масажера
Країна виробник
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Сергей Передерий
  • Продавець: Shop&Go

  Хочу добавить дополнение к отзыву за 26.02.2021г.Продавец без всяких проблем очень быстро заменил тренажор на новый.Сам тренажер хороший,хорошо снимает напряжение в спине.Рекомендую данный тренажер к покупке.

  Переваги:
  Добрый день.Покупкой тренажера доволен.
 • Сергей Передерий
  • Продавець: Shop&Go
  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Сломался в первый день.
 • Екатерина Куделя
  • Продавець: Shop&Go

  Массажёр понравился

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.